Про це інформує Рубрика.
У чому проблема?
За понад 20 місяців повномасштабної війни внаслідок ворожих атак пошкоджено 1480 медичних закладів України, ще 195 було зруйновано вщент. Найбільших руйнувань зазнали медзаклади Харківщини, Донеччини, Миколаївщини, Чернігівщини, Херсонщини та Київщини. Зокрема, в Київській області було зруйновано або пошкоджено 130 медичних закладів, з яких вже 101 заклад повністю або частково відновили. Однак відбудова чекає й на інші медустанови регіону.
Яке рішення?
Завдяки підписаному Меморандуму про співпрацю та партнерство між Київською обласною радою та Благодійним фондом "Благомай" медичні заклади регіону отримають нові можливості для відновлення та покращення своїх спроможностей. Метою співпраці є надання важливої допомоги закладам охорони здоров'я області та забезпечення нагальних потреб лікарів та пацієнтів.
Серед медичних закладів, яким буде приділена особлива увага – Київські обласні дитячі лікарні та Київський обласний перинатальний центр. Це ті установи, де надзвичайно важлива наявність сучасного обладнання, адже інколи дітей доводиться рятувати ще на етапі народження.
Як це працює?
Голова Наглядової Ради та співзасновник Благодійного фонду "Благомай" Костянтин Голубятніков наголосив, що медики цілодобово рятують життя пацієнтів і в цьому їм потрібна допомога.
"Кількість пошкоджених внаслідок російського вторгнення лікарень свідчить про свідомий тероризм росіян. І, на жаль, він не припиняється ні на день. Кожна куля чи снаряд — це терор проти українських медиків та пацієнтів. Лікарі Київщини роблять усе, щоб рятувати життя та здоров'я людей, а наше завдання – створити всі необхідні умови для їхньої роботи", — наголосив Костянтин Голубятніков.
Київська обласна рада заснувала 14 комунальних некомерційних медичних підприємств, де проходять лікування й реабілітацію жителі області, а також українські військові. Підтримка благодійників – надважлива та значно збільшує спроможності медичних закладів.
"Вдячний Костянтину Голубятнікову і всім причетним до Благодійного фонду "Благомай" за турботу та участь! Світ тримається на небайдужих і чуйних людях, не здатних пройти повз, завжди готових допомогти й підтримати!", — наголосив виконувач обов'язків голови Київської обласної ради Ярослав Добрянський.
Через війну потреби у системі охорони здоров'я зростають. Вони всі різні, але однаково важливі: починаючи від сучасного і високоточного медобладнання, ліків, медичних виробів, закінчуючи витратними матеріалами.
Деякі заклади Київщини гостро відчувають потребу у сучасному обладнанні, без якого вкрай важко надавати допомогу пацієнтам:
Таких потреб чимало, зауважують у Київській обласній раді. Однак, завдяки ефективній співпраці між благодійниками та владою можна подолати будь-які виклики.
Нагадаємо, на Київщині лікарні Вишгорода та Іванкова отримали нове медичне обладнання.
Також повідомлялось, що лікарня у Вишневому отримала обладнання від благодійників, яке потрібне для майбутнього хірургічного відділення.
Окрім того, Київська обласна дитяча лікарня отримала 5 сучасних інкубаторів-трансформерів.
У Києві тривають підготовчі роботи з відновлення Миколаївського костелу, який постраждав внаслідок ракетного обстрілу 20… Читати більше
Китайське судно Yi Peng 3, екіпаж якого підозрюють у навмисному розриві двох кабелів зв’язку в Балтійському морі,… Читати більше
Палата депутатів, нижня палата парламенту Чехії схвалила в третьому читанні збір законів Lex Ukraine VII,… Читати більше
Кабінет Міністрів України схвалив проєкт Закону України «Про Загальнодержавну цільову екологічну програму поводження з радіоактивними… Читати більше
Україна продовжить завдавати ударів по військових об'єктах на території російської федерації. Про це заявив президент… Читати більше
Прем'єр-міністр Фінляндії Петтері Орпо заявив, що східний кордон Фінляндії поки що залишатиметься закритим. Про це повідомляє Yle з… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.