Про це повідомляє видання UK defence journal, інформує Рубрика.
У чому проблема?
Велика кількість техніки щоденно зазнає ушкоджень на полі бою. Вітчизняні ресурси не дозволяють ремонтувати та виготовляти її в необхідних обсягах, а замінити іноземними деталями радянські зразки неможливо.
Наприклад, для таких поширених зразків бронетехніки, як сімейство танків Т-72 або бойових машин БМП-1/2 на ринку існує багато пропозицій, адже вони масово продавались на експорт та виготовлялись країнами Варшавського договору, Китаєм та Індією.
Протилежна ситуація із запчастинами до танків лінійки Т-64 та Т-80. За радянських часів вони не постачались за кордон, а тому в світі майже немає третіх країн, які б могли продати запчастини до них.
Більшість комплектуючих для вище зазначеної техніки українські підприємства брали із обмежених запасів або знімали зі списаної техніки, яка у великих кількостях знаходилась у відстійниках бронетанкових заводів.
Яке рішення?
Тому британська компанія Cook Defence Systems освоїла виготовлення гусениць радянського зразка аби забезпечити ними українську бронетехніку.
Як це працює?
Велика Британія та "Фонд для України", за посередництва Defence Equipment & Support, уклали контракти з провідним світовим розробником і виробником гусениць Cook Defence Systems (CDS) на постачання комплектів гусениць для України.
Контракти передбачають постачання комплектів для 500 одиниць української військової техніки. Мова йде як про британські машини, включно з танками Challenger 2, так і про радянську бронетехніку.
Представники компанії Cook Defence Systems розповіли журналістам видання про складнощі в освоєнні продукції радянського зразка.
"Нам довелося реконструювати обладнання радянських часів, використовуючи обмежений довідковий матеріал та безліч наших власних ноу-хау, працюючи при цьому з доступними нам виробничими процесами та матеріалами, а не з оригінальними російськими технологіями.
Однією із найбільших проблем було подвоєння нашого виробництва. Ми реконфігурували виробничі лінії та найняли нових людей скрізь, де це було можливо", – розповідає керуючий директор CDS Вільям Кук.
Під час розробки гусениць, котрі були б сумісні з радянською технікою, інженерам компанії доводилось опиратись на:
Моделі радянської бронетехніки, для яких компанія локалізовувала виробництво гусениць, не озвучуються. Втім, ймовірніше за все, мова йде про непопулярні типи техніки, що не присутні на світовому ринку.
Зазначимо, що в українські державні та приватні підприємства неодноразово оголошували про освоєння виробництва гусеничних стрічок для військової техніки.
Контракти останніх, тим не менш, супроводжувались низкою звинувачень у штучних перешкодах в закупівлі та поставках неякісної продукції.
Нагадаємо, ТОВ "Українська бронетехніка" повністю відновила виробництво мінометів різних калібрів та тільки цього року вже поставила українським Збройним силам понад 600 одиниць.
Раніше ми писали, що "Українська бронетехніка" відновила серійне виробництво мінометних пострілів калібру 60-мм та вже поставила Збройним силам України понад 100 тисяч одиниць.
У Близнюківській громаді Харківської області розпочали будівництво нового підземного укриття на базі центральної районної лікарні.… Читати більше
Ремонтно-евакуаційна бронемашина WZT-3 офіційно допущена до використання у підрозділах Сил оборони України. Міноборони провело кодифікацію… Читати більше
Напередодні новорічних свят благодійний фонд "Юлині бабусі" організував акцію допомоги "Таємний Санта для стареньких з… Читати більше
Україна неодноразово застосовувала далекобійні засоби для ураження легітимних військових цілей на тимчасово окупованих територіях. Однак… Читати більше
Благодійний фонд "Твоя опора" 15 листопада розпочав в Україні щорічну акцію "2 000 подарунків до Нового року",… Читати більше
Кандидат Дональда Трампа конгресмен від Флориди Метт Гетц відкликав свою кандидатуру на посаду генерального прокурора… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.