Фото: з відкритих джерел
Про це пише Reuters, передає Рубрика.
У чому проблема?
Оскільки штучний інтелект стрімко розвивається та може генерувати будь-який текст, зображення або відео за лічені секунди, це викликало побоювання, що нову технологію можуть використати майбутні вибори у ЄС.
Яке рішення?
Корпорація Meta, яка володіє соцмережами Instagram та Facebook, створить спеціальну команду, яка буде боротися з дезінформацією та фейками, створеними штучним інтелектом, напередодні виборів до Європейського парламенту в червні.
Як це працює?
"З наближенням виборів ми створимо Центр виборчих операцій для виявлення потенційних загроз і впровадження заходів щодо їх пом'якшення в режимі реального часу", — заявив керівник відділу Meta у справах ЄС Марко Панчіні.
Компанія Meta зараз співпрацює з 26 фактчекінговими організаціями з різних країн ЄС.
Цьогоріч корпорація почне роботу з партнерами з:
Майбутні вибори до Європарламенту відбудуться у червні 2024 року.
Зазначимо, що раніше Компанії Google, Microsoft, OpenAI, Meta, TikTok та Adobe уклали угоду, за якою вони зобов'язані виявляти та маркувати діпфейки, націлені на дискредитацію учасників виборів у багатьох країнах цього року.
Використання штучного інтелекту проти політиків
Продукти, створені штучним інтелектом, уже давно з'явився у виборчих кампаніях. Наприклад, минулого року в рекламі на підтримку колишнього кандидата в президенти від Республіканської партії Рона ДеСантіса штучний інтелект імітував голос колишнього президента Дональда Трампа.
Цьогоріч у січні робот-дзвінок із голосом Джо Байдена закликав людей не голосувати на праймериз у Нью-Гемпширі. Голос чинного президента США був зімітований штучним інтелектом.
Раніше, 2022 році, міським головам кількох європейських столиць розіслали запит на онлайн-розмову з "фальшивим мером Києва". Віталій Кличко розповів, що хтось прикидався ним у розмові з бургомістеркою Берліна Францискою Ґіффай, міськими головами Мадрида та Відня.
Окрім того, росіяни за допомогою технології "діпфей" спробували зв'язатися з Халюком Байрактаром — одним із засновників компанії Baykar, яка виробляє знамениті безпілотники "Байрактар". Для цього використали образ прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля.
Нагадаємо, Пентагон має намір провести спеціальні дослідження щодо захисту даних для нейромереж.
У Пентагоні не можуть обійтися без ШІ, але заявляють, що його використання має бути вкрай обережним, а дані багато разів перевірені ще раз.
Для виготовлення вибухівки в Україні залучатимуть приватні компанії, яким надаватимуть фінансову підтримку у вигляді грантів. Про це… Читати більше
23 лютого в Німеччині голосують на дострокових виборах до Бундестагу, які визначать політичне майбутнє країни.… Читати більше
Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп "впевнений", що зможе домовитися про припинення вогню в Україні… Читати більше
У ніч на 23 лютого російські загарбники застосували проти України 267 безпілотників. Сили протиповітряної оборони… Читати більше
На фронті минулої доби, 22 лютого, було зафіксовано 112 бойових зіткнень Сил оборони України з російськими… Читати більше
У ніч 23 лютого російсько-окупаційні війська атакували Київську область безпілотниками. У столиці працювали сили протиповітряної оборони,… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.