Фото: Фейсбук / Рустем Умєров
Про це глава Міноборони повідомив у Фейсбуці, пише Рубрика.
"Працівники центру вже розповідають про перші історії успіху та (і таке ще трапляється) про побоювання окремих відвідувачів – чи не видають тут повісток", – зауважив міністр.
Умєров наголосив, що рекрутери не є військовослужбовцями та не мають повноважень вручати повістки. Їхня робота – допомогти підбирати вакансії у Силах оборони України й надавати консультації.
За даними міністра, у львівському центрі працюють п'ятеро рекрутерів.
Серед них:
Глава Міноборони привітав команду зі вдалим стартом.
"Далі таких центрів буде більше", – заявив він.
Як повідомляла Рубрика, 12 лютого у Львові відкрили перший в Україні центр рекрутингу армії, який є незалежним від центрів комплектування. Це пілотний проєкт Міноборони та Львівської міської ради.
У центрі щодня працюватимуть рекрутери, які надаватимуть інформацію щодо вакансій в армії, консультуватимуть і проводитимуть профорієнтаційні тести, а також супроводжуватимуть весь процес до призначення на відповідну посаду в армії.
Важливо, що центр не матиме стосунку до структур ТЦК, а самі рекрутери не є військовослужбовцями. Тож тут не вручатимуть повісток, а лише надаватимуть консультації.
"Ми маємо якісну співпрацю з усіма військовим підрозділами у Львові. І коли спілкуєшся з військовими, завжди виникає питання кадрового забезпечення. У нас вже відкрився центр рекрутингу "Азову", 3-ї окремої штурмової бригади, полку "Вовки Да Вінчі", зараз ще деякі підрозділи планують робити свої окремі центри. Але ми всі разом вирішили, що треба зробити єдиний великий потужний міський центр. І велика подяка Міністерству оборони за таку спільну ініціативу", – розповів Андрій Садовий, міський голова Львова.
За його словами, наразі є вакансії водіїв, слюсарів, механіків, кухарів, кінологів.
Нагадаємо, на початку листопада минулого року Міністерство оборони України оголосило про затвердження нової концепції набору в армію, яка, зокрема, передбачає відмову від термінової служби та запровадження рекрутингу.
Затверджена концепція є рамковим документом, який визначає бачення того, як конкретно розвиватиметься система роботи з особовим складом. Концепція передбачає розробку дорожньої карти, яка опише термін її реалізації на період до 2028 року.
Платформа з працевлаштування та рекрутингова агенція Lobby X пропонує альтернативний метод долучення до війська, що дозволяє самостійно обрати підрозділ і посаду для несення служби. Для цього достатньо надіслати резюме на бажану вакансію.
Міноборони вже працює з такими компаніями як Lobby X, Work.ua, Robota.ua. Ця співпраця засвідчує, що зацікавленість вакансіями у Збройних Силах України зростає.
Окрім того, Міністерство оборони та найбільший український сайт з працевлаштування Work.ua підписали меморандум про співпрацю. Відтепер рекрутинг до Збройних сил України проводитимуть на платформі.
Раніше Рубрика повідомляла, що Міністерство оборони України підписало угоду про співпрацю з рекрутинговою компанією robota.ua.
На українських профільних сайтах з працевлаштування 389 підрозділів Сил безпеки та оборони України розмістили оголошення про 1847 вакансій: у суспільстві відгукнулися – в середньому по 9 заявок на 1 пропозицію.
У суботу 22 лютого у столиці США Вашингтоні біля Меморіалу Лінкольна з нагоди третьої річниці… Читати більше
У Вашингтоні відбулася запланована зустріч президента Польщі Анджея Дуди з американським президентом Дональдом Трампом. Лідери,… Читати більше
Україна отримає від Естонії новий пакет військової допомоги, про який було оголошено 22 лютого. Він… Читати більше
Міністерство оборони США спростувало заяву президента Дональда Трампа про те, що Вашингтон виділив на допомогу… Читати більше
Для виготовлення вибухівки в Україні залучатимуть приватні компанії, яким надаватимуть фінансову підтримку у вигляді грантів. Про це… Читати більше
23 лютого в Німеччині голосують на дострокових виборах до Бундестагу, які визначать політичне майбутнє країни.… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.