Про це пише Рубрика.
У чому проблема?
АГС-17 призначений для ураження живої сили та вогневих засобів супротивника, розташованих в тому числі поза укриттям, у відкритих окопах та за природними складками місцевості: у виярках, ярах, на зворотних схилах висот.
Для якісного відпрацювання навичок пострілу з гранатомета необхідна альтернатива без використання боєприпасів, проте наближена до бойових умов. Застосовання справжніх боєприпасів для тренування значно зменшує можливість множинних повторень занять.
Якщо застосовувати для тренування фактичну зброю АГС-17 – неможливо оцінити адекватно результативність влучань.
Яке рішення?
Тактичний симулятор гранатомета від Skiftech дозволяє формувати навички:
Симулятор дозволяє заощадити на боєприпасах і проводити множинні повторення тренування.
А також дає можливість проводити аналіз:
Як це працює?
Під час тренування, тренажер АГС-17 підключається до інструкторського планшета з додатком "SKIFTECH Assistant". Боєць заряджає симулятор, проводить націлення та "вражає" ціль.
Сервер під час розрахунку місця влучання снаряда, знаючи місця розташування інших тренажерів (індивідуальні комплекти бійця, техніка, розрахунки ПЗРК та ПТРК тощо), за умови, що ці тренажери перебувають у зоні ураження, надсилає їм повідомлення про влучання.
Інструктор, за допомогою планшета та програмного забезпечення, може бачити встановлені оператором дані (координати, азимут, висота, кут місця), а також місце прильоту снаряда на карті та, за потреби, коригувати дії оператора.
На симуляторі можна проводити індивідуальне тренування як на окремому тренажері, так і в умовах загальновійськової тактичної підготовки у поєднанні з іншим обладнання з екосистеми SKIFTECH (симулятори персональної зброї, вибухових пристроїв, бронемашин, артилерії, мінометів, ПТРК, ПЗРК та іншими видами симуляторів).
Вага та розмір тренажера АГС-17 наближені до параметрів та характеристик справжнього гранатомета, адже елементи тренажера встановлюються на бойовий АГС-17 без внесення змін у конструкцію, що збільшує реалістичність використання.
Завдяки тому, що у тренажер вбудовано модуль позиціювання, який під час імітації пострілу збирає всі необхідні дані та надсилає їх на сервер для розрахунку місця влучання пострілу, бойові навчання на тренажері АГС-17 проводяться без використання реальних бойових снарядів.
Нагадаємо, раніше Рубрика писала, що Збройні сили України використовуватимуть тактичний тренажер РПГ-7 для тренування бійців.
Окрім того, про єдиний в Україні тренажер для рятувальників "Рубриці" розповіли в Інституті державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту.
У ніч на 24 листопада російські загарбники вкотре атакували Київ безпілотними літальними апаратами. Ворожі дрони… Читати більше
Фінська авіакомпанія Finnair оголосила, що змушена скасувати майже 300 рейсів у грудні через акцію протесту… Читати більше
Очільник Кремля володимир путін підписав законопроєкти про заборону "пропаганди чайлдфрі", тобто відмови від народження дітей та… Читати більше
У грецькому місті Мандра комуністи напали на акцію українців, присвячену вшануванню пам’яті жертв Голодомору. Україна… Читати більше
10 українських компаній взяли участь в NEDS — це оборонно-безпекова виставка, яка проходить в Роттердамі… Читати більше
АТ "Укрзалізниця" запускає з 15 грудня прямий щоденний поїзд № 9/10 сполученням Київ – Будапешт,… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.