Про це інформує Рубрика.
У чому проблема?
Понад 1,5 тисячі сімей, що зіткнулися з дитячими онкологічними захворюваннями, отримали допомогу фонду "Таблеточки" у 2023 році. Адже дитячий рак не став на паузу під час повномасштабного вторгнення росії. Щодня три українські сім'ї дізнаються про цей діагноз у дитини. Лікування тривале, дороге й виснажливе.
Через війну частина цих сімей змушена була евакуюватися в безпечніші місця, частина втратила заробіток, а регулярні обстріли та перебування рідних на передовій збільшили рівень стресу в усіх.
Для дітей, які борються з раком, вкрай важливо вчасно пройти якісну діагностику та лікування – від цього буквально залежить їхнє життя. Саме підтримка регулярних благодійників дає змогу фонду вчасно забезпечувати підопічних аналізами, обстеженнями, дорогими ліками, які не фінансує держава, а також усім потрібним для якісного догляду.
Яке рішення?
Цього року благодійний радіомарафон фонду "Таблеточки", Radio NV та АЛЛО об'єднав 1900 нових регулярних благодійників, які оформили щомісячну підписку і тепер допомагатимуть дітям на суму понад 500 тисяч гривень. А партнер акції – компанія АЛЛО – три місяці подвоюватиме внески нових благодійників, додавши 1,5 мільйона гривень. Тож у підсумку діти отримають допомогу на понад 3 мільйони гривень за перші три місяці.
Як це працю?
"АЛЛО підтримує ініціативи щодо здоров'я українців, а також впровадження медичних інновацій в країні. Четвертий рік в рамках радіомарафону ми подвоєнням перших внесків мотивуємо нових благодійників оформлювати щомісячну допомогу дітям, що борються з раком. Тішить, що рекордна кількість підписників, які доєдналися в ці дні, посилить вкрай потрібну допомогу дітям в одужанні", – зазначив Дмитро Деревицький, співзасновник маркетплейсу АЛЛО.
Масі Найєм, адвокат, військовослужбовець ЗСУ та супердруг дітей, які борються з раком, говорить:
"Нещодавно дитині мого побратима, з яким я воював ще у 2015-му році, поставили діагноз рак. Тоді їхній сім'ї дуже допоміг фонд "Таблеточки». Під час війни захист держави є пріоритетом, проте проблеми дітей також потребують уваги. Відвойовуючи наші території, ми мусимо усвідомлювати, що на них має хтось жити. В умовах демографічної кризи наше завдання номер один – щоб діти, які народжуються під час війни, діти, які борються з раком, мали шанси на виживання. Фактично кожна дитина – це внесок в українське майбутнє. Саме тому я регулярно підтримую "Таблеточки", які опікуються дітьми з онкозахворюваннями. Таким чином, я віддаю на аутсорс можливість допомогти цим дітям".
Радіомарафон та пошук супердрузів активно підтримали українські лідери думок, які закликали свою аудиторію допомагати дітям. Серед них:
Радіомарафон завершився, але приєднатися до спільноти супердрузів дітей та оформити підписку на щомісячну допомогу можна в будь-який момент за посиланням. Для цього виберіть комфортну для вас суму щомісячного внеску і дату списання коштів. Далі внесок списуватиметься щомісяця автоматично. Змінити суму підписки або скасувати її можна у будь-який момент. Це зручно, безпечно, а для дітей – безцінно!
Нагадаємо, 9 грудня в Києві відбувся масштабний дитячий танцювальний флешмоб під назвою "Волю в кулак". Благодійний захід ініціювала українська рок співачка Марта Липчей, щоб підтримати онкохворих дітей, які опинилися у двох війнах: з раком та війною в країні.
Також повідомлялось, що "АТБ" та "Таблеточки" допомогли відкрити два асептичні бокси для трансплантації кісткового мозку в Черкасах.
У неділю, 22 грудня, 110 ОМБр опублікувала відео, на якому російські загарбники розстріляли чотирьох українських… Читати більше
Заступник міністра оборони України Сергій Мельник заявив, що наступного року зросте грошове забезпечення курсантів військових… Читати більше
Північна Корея продовжує постачати своє озброєння російській федерації. Зокрема серед переданого може бути ще одна… Читати більше
Глава держави Володимир Зеленський та прем'єр-міністр Денис Шмигаль привітали працівників та працівниць української дипломатії з… Читати більше
Команда обраного президента США Дональда Трампа наполягає на виході країни зі складу Всесвітньої організації охорони… Читати більше
Дослідники влітку 2022 року у джунглях Перу провели експедицію та виявили 27 нових видів ссавців,… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.