Як інформує Рубрика, про це повідомляють пресслужба Мінфіну та пресслужба Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів.
Підписання Конвенції про усунення подвійного оподаткування
"Підписання цієї угоди відкриває нові можливості для наших країн, сприяє створенню сприятливих умов для інвестицій та зміцненню економічних відносин між Україною і Японією", – зазначив міністр фінансів України Сергій Марченко.
У Конвенції визначаються методи усунення Договірними Державами подвійного оподаткування, встановлюються домовленості щодо обміну податковою інформацією між податковими органами України і Японії.
Суб'єктами виконання Конвенції та Протоколу є Міністерство фінансів України та Державна податкова служба України.
Україна долучилася до Joint Crediting Mechanism
Київ долучився до Joint Crediting Mechanism, що дозволить залучати японські інвестиції в програми декарбонізації різних секторів економіки.
"Україна долучилася до механізму спільного кредитування Японії Joint Crediting Mechanism. Ціль програми – через інвестиції японських організацій поширювати провідні світові технології для декарбонізації різних секторів економіки", – йдеться в повідомленні Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів.
захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Стрілець та його японський колега Іто Шинтаро у Токіо під час участі в японсько-українській конференції з економічного розвитку та відбудови.
За словами Стрільця, укладення меморандуму:
Зазначений механізм вже працює у 28 країнах. За 10 років його роботи зареєстровано 236 проєктів, з них 157 введено в експлуатацію.
Нагадаємо, під час під час Японсько-Української конференції з економічного зростання та реконструкції в Токіо було підписано 56 документів про співпрацю між Україною і Японією.
Як повідомляла Рубрика, Прем'єр-міністр Японії Фуміо Кішіда на відкритті Конференції з відновлення України у Токіо заявив, що Японія продовжуватиме надавати Україні різноманітну допомогу у відбудові та ділитися власним досвідом відновлення після руйнівних землетрусів.
Що відомо про Конференцію з відновлення України
Нагадаємо, перша конференція відбулася в кінці квітня 2023 року в італійській столиці Рим, на якій були присутні представники понад 150 вітчизняних компаній.
Вони змогли зустрітися напряму з італійськими бізнесменами та обговорити можливості співпраці на багатьох напрямках та навіть укласти деякі контракти.
Також, 21-22 червня у Лондоні відбулась друга Конференція з відновлення України (Ukraine Reform Conference). Тоді під час віртуального виступу президент Зеленський назвав п'ять головних принципів, серед яких єдність, стабільність, розвиток, безпека та демократія, будуть закладені в основу повоєнної відбудови України, яка є можливою за допомоги міжнародної підтримки.
Наступна конференція з відбудови пройде в м. Токіо (Японія) за участі прем'єр-міністрів обох країн, яка відбудеться 19-20 лютого 2024 року.
Як повідомлялось, у японській столиці Токіо 19-20 лютого у конференції з відновлення України, імовірно, візьмуть участь близько 200 японських та українських компаній.
З 25 грудня до 10 січня Львовом курсуватиме різдвяний трамвай з колядками. Він буде на маршруті… Читати більше
Миколаївський краєзнавець, колекціонер, моделіст Андрій Шинкаренко разом зі своїм сином Андрієм розробили та виготовили оригінальні… Читати більше
Українці у середу, 25 грудня, могли отримати фейкові повідомлення про заборгованість перед "Новою поштою". Проте… Читати більше
Оборонне відомство кодифікувало і допустило до постачання у підрозділах Сил оборони безпілотний авіаційний комплекс «Щедрик»… Читати більше
У Національному аерокосмічному університеті ім. Жуковського «Харківський авіаційний інститут» відновили приміщення навчально-експериментальних майстерень, пошкоджених російськими… Читати більше
На борту літака авіакомпанії Azerbaijan Airlines, який сьогодні зранку впав поблизу Актау в Казахстані, перебувало… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.