Про це пише Рубрика, посилаючись на сторінку концерну в соцмережі X.
У чому проблема?
Українським військовим на сьогодні катастрофічно не вистачає боєприпасів на фронті, при чому росія має їх у великій кількості. Через це дуже важко вести контрбатарейну боротьбу з ворогом.
Однак 14 листопада міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус визнав, що Євросоюз не зможе надати Україні мільйон артилерійських снарядів до березня 2024 року.
"Потреба в артилерійських боєприпасах у багатьох країнах є величезною – в першу чергу, звичайно, в Україні", наголосив генеральний директор Rheinmetall AG Армін Паппергер.
Яке рішення?
Німецький виробник зброї Rheinmetall є на сьогодні одним з основних постачальників військової техніки для України, який обіцяє поставити для ЗСУ велику кількість різноманітних боєприпасів і броньованої техніки цього та наступного року.
Для збільшення своїх потужностей збройова компанія закладає нове оборонне підприємство, де будуть виготовляти боєприпаси.
"Наш намір створити там (в Україні – ред.) ще одне спільне підприємство підкреслює, наскільки Rheinmetall серйозно ставиться до підтримки країни. Спільне підприємство зробить значний внесок в обороноздатність України й, таким чином, послужить безпеці в Європі", підкреслив очільник Rheinmetall AG.
Як це працює?
Як зазначають у концерні, підприємство стане спільним для Rheinmetall та української компанії, яка виступає партнером у відповідному проєкті.
Для підтвердження своїх намірів 17 лютого у присутності міністра стратегічних галузей промисловості Олександра Камишіна та посла України в Німеччині Олексія Макеєва на полях Мюнхенської конференції з безпеки підписали Меморандум про співпрацю.
СП під назвою "Український центр передового досвіду з виробництва боєприпасів" ("Ukrainian Competence Center for Ammunition") випускатиме шестизначну кількість артилерійських пострілів калібру 155 мм на рік, зазначили в прес-релізі Rheinmetall.
Для цього партнерами має бути збудоване в Україні нове виробниче підприємство, яке буде експлуатуватися спільно.
Rheinmetall стане власником 51% акцій спільного підприємства, а український партнер, ім'я якого поки що не називається, – 49%.
Нагадаємо, що 11 лютого стало відомо, що Rheinmetall закладає новий завод в Нижній Саксонії, який буде надавати військову підтримку Україні. Враховуючи високий попит на боєприпаси, планують нарощувати виробництво артилерійських снарядів калібру 155 міліметрів.
У майбутньому компанія хоче виробляти там щороку 200 тисяч артилерійських боєприпасів, а також вибухівку та ракетні двигуни.
Що відомо про спільне з Німеччиною підприємство
Нагадаємо, що Федеральне антимонопольне відомство Німеччини дозволило Rheinmetall створити спільне підприємство з Україною ще наприкінці вересня – ТОВ "Рейнметал Український оборонпром". Повідомляли, що підприємство базуватиметься у Києві.
Нагадаємо, раніше повідомлялось, що німецький концерн Rheinmetall веде перемовини про будівництво танкового заводу в Україні.
Також, німецький оборонний концерн Rheinmetall та "Українська оборонна промисловість" офіційно повідомили про створення спільного підприємства для ремонту та підтримки у боєздатному стані бойової техніки переданою Німеччиною, а також іншими західними партнерами.
Ремонтно-евакуаційна бронемашина WZT-3 офіційно допущена до використання у підрозділах Сил оборони України. Міноборони провело кодифікацію… Читати більше
Напередодні новорічних свят благодійний фонд "Юлині бабусі" організував акцію допомоги "Таємний Санта для стареньких з… Читати більше
Україна неодноразово застосовувала далекобійні засоби для ураження легітимних військових цілей на тимчасово окупованих територіях. Однак… Читати більше
Благодійний фонд "Твоя опора" 15 листопада розпочав в Україні щорічну акцію "2 000 подарунків до Нового року",… Читати більше
Кандидат Дональда Трампа конгресмен від Флориди Метт Гетц відкликав свою кандидатуру на посаду генерального прокурора… Читати більше
Командний пункт російських військ поблизу Мар'їно Курської області уразили підрозділи 78-го окремого десантно-штурмового полку "Джміль"… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.