Про це пише Рубрика, посилаючись на сторінку концерну в соцмережі X.
У чому проблема?
Українським військовим на сьогодні катастрофічно не вистачає боєприпасів на фронті, при чому росія має їх у великій кількості. Через це дуже важко вести контрбатарейну боротьбу з ворогом.
Однак 14 листопада міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус визнав, що Євросоюз не зможе надати Україні мільйон артилерійських снарядів до березня 2024 року.
"Потреба в артилерійських боєприпасах у багатьох країнах є величезною – в першу чергу, звичайно, в Україні", наголосив генеральний директор Rheinmetall AG Армін Паппергер.
Яке рішення?
Німецький виробник зброї Rheinmetall є на сьогодні одним з основних постачальників військової техніки для України, який обіцяє поставити для ЗСУ велику кількість різноманітних боєприпасів і броньованої техніки цього та наступного року.
Для збільшення своїх потужностей збройова компанія закладає нове оборонне підприємство, де будуть виготовляти боєприпаси.
"Наш намір створити там (в Україні – ред.) ще одне спільне підприємство підкреслює, наскільки Rheinmetall серйозно ставиться до підтримки країни. Спільне підприємство зробить значний внесок в обороноздатність України й, таким чином, послужить безпеці в Європі", підкреслив очільник Rheinmetall AG.
Як це працює?
Як зазначають у концерні, підприємство стане спільним для Rheinmetall та української компанії, яка виступає партнером у відповідному проєкті.
Для підтвердження своїх намірів 17 лютого у присутності міністра стратегічних галузей промисловості Олександра Камишіна та посла України в Німеччині Олексія Макеєва на полях Мюнхенської конференції з безпеки підписали Меморандум про співпрацю.
СП під назвою "Український центр передового досвіду з виробництва боєприпасів" ("Ukrainian Competence Center for Ammunition") випускатиме шестизначну кількість артилерійських пострілів калібру 155 мм на рік, зазначили в прес-релізі Rheinmetall.
Для цього партнерами має бути збудоване в Україні нове виробниче підприємство, яке буде експлуатуватися спільно.
Rheinmetall стане власником 51% акцій спільного підприємства, а український партнер, ім'я якого поки що не називається, – 49%.
Нагадаємо, що 11 лютого стало відомо, що Rheinmetall закладає новий завод в Нижній Саксонії, який буде надавати військову підтримку Україні. Враховуючи високий попит на боєприпаси, планують нарощувати виробництво артилерійських снарядів калібру 155 міліметрів.
У майбутньому компанія хоче виробляти там щороку 200 тисяч артилерійських боєприпасів, а також вибухівку та ракетні двигуни.
Що відомо про спільне з Німеччиною підприємство
Нагадаємо, що Федеральне антимонопольне відомство Німеччини дозволило Rheinmetall створити спільне підприємство з Україною ще наприкінці вересня – ТОВ "Рейнметал Український оборонпром". Повідомляли, що підприємство базуватиметься у Києві.
Нагадаємо, раніше повідомлялось, що німецький концерн Rheinmetall веде перемовини про будівництво танкового заводу в Україні.
Також, німецький оборонний концерн Rheinmetall та "Українська оборонна промисловість" офіційно повідомили про створення спільного підприємства для ремонту та підтримки у боєздатному стані бойової техніки переданою Німеччиною, а також іншими західними партнерами.
Ворог ввечері 22 січня атакував Запоріжжя. Внаслідок російського обстрілу в одному з районів міста виникла… Читати більше
У Міністерстві оборони оприлюднили список з 7 спеціальностей, найпопулярніших серед кандидатів у рекрутингових центрах української… Читати більше
Перший кулінарний хаб для навчання кухарів та перепідготовки кадрів для закладів освіти відкрили у Миколаївській… Читати більше
Суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із можливістю внесення понад 9 млн… Читати більше
У Тростянці в двох багатоповерхівках, які зазнали пошкоджень під час окупації, Служба відновлення та розвитку… Читати більше
Речник ДПСУ Андрій Демченко заявив, що Державна прикордонна служба співпрацює виключно з перевіреними постачальниками, щоб… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.