Про це повідомляється на сторінці групи в мережі X (Twitter), передає Рубрика.
В опублікованому хакерами архіві міститься технічна інформація виробів, інформація стосовно відповідальних за виробництво підприємств, а також особиста інформація співробітників.
Наразі опублікована технічна документація включає детальну інформацію про нову гіперзвукову ракету-мішень "Гвоздика", яка розробляється для тренування розрахунків систем протиповітряної оборони (ППО) з перехоплення високошвидкісних цілей.
Опубліковані документи містять:
Також серед опублікованої документації є інформація стосовно випробувань та виробництва компонентів зенітної-керованої ракети 9М333. Вона використовується в складі зенітно-ракетного комплексу "Стрела-10М4" та оснащена інфрачервоною головкою самонаведення.
Про успішне завершення випробувань та початок серійного виробництва цієї ракети концерн "Калашников", до якого входить "Высокоточные системы и технологии", повідомив у грудні 2020 року.
Крім того, хакери зазначили, що не зважаючи на велику кількість документації та інструкцій, пов'язаних із кіберзахистом секретної інформації, їм досить легко вдалося зламати внутрішню мережу підприємства.
Довідка
"Высокоточные системы и технологии" — російський розробник і виробник зброї. Є лідером у розробці та виробництві тактичних балістичних ракетних систем у росії. Входить до складу держкорпорації "ростех". З 2016 року входить у концерн "Калашников".
Підприємство виробляє зенітний ракетний комплекс ЗРК "Панцир" і балістичні ракети "Іскандер".
Компанія займається виробництвом стрілецької зброї та високоточних снарядів. Зокрема, спеціалізується на розробці й виробництві керованих ракет ближнього радіуса дії, бортових і наземних елементів зенітних ракетних комплексів.
Через вторгнення росії в Україну компанія перебуває під міжнародними санкціями України, Євросоюзу та ряду інших країн.
Кібератаки на російські сайти
З початку повномасштабної війни українські IT атакують сайти великих російських банків, а також держустанов. Зупиняли роботу сайти Міноборони Росії, Роскомнагляду та Росавіації. Великі та державні (пропагандистські) ЗМІ також припинили роботу через атаки "хакерів".
Нещодавно кіберфахівці української військової розвідки атакували сервер міністерства оборони росії, який використовувався для спецзв'язку. Внаслідок кібератаки сервер "ліг".
Також українська ІТ-армія паралізувала роботу російської системи управління підприємствами 1С-Рарус.
Окрім того, повідомлялось, що українська ІТ-Армія зламала російський хмарний сервіс "Битрикс24", яким користуються найбільші компанії-спонсори війни Росії проти України, до переліку яких входить і корпорація "Роснефть".
Збої у роботі сервісів "Битрікс24" відбулись у низці міст Росії, зокрема, у Москві, Санкт-Петербурзі, Єкатеринбурзі, Самарі, Уфі, Челябінську, Краснодарі, а також у столиці Білорусі — Мінську.
Окрім того, кіберпідрозділи Головного управління розвідки атакували російську податкову систему вдалося знищити всю базу даних і її резервні копії: відтепер рф не вдасться повністю реанімувати свою установу.
У грудні українська ІТ Армія зробила "новорічний кіберподарунок росіянам". Хакери зупинили роботу платіжних терміналів російської федерації.
А в січні українське хакерське угруповання, ймовірно, за підтримки СБУ, зламало московського інтернет-провайдера "М9ком" й "знесла" його сервери. Внаслідок чого частина російської столиці залишилася без інтернету та ТБ.
Також 18 січня хакери угруповання Blackjack, які, ймовірно, пов'язані зі Службою безпеки України, зламали держпідприємство російської федерації та викрали документацію на 500 об'єктів російського Міністерства оборони.
Хакери Головного управління розвідки знищили всю ІТ-інфраструктуру компанії IPL Consulting, яка спеціалізувалася на впровадженні інформаційних систем у російській промисловості.
Президент України Володимир Зеленський заявив, що готовий вести перемовини з російським диктатором Володимиром Путіним. Але… Читати більше
Колишній заступник голови Консервативної партії у Великій Британії, 55-річний Джек Лопресті, добровільно доєднався до Міжнародного… Читати більше
Оборонне відомство кодифікувало і допустило до використання у підрозділах Сил оборони лінійку наземних роботизованих комплексів… Читати більше
До Міжнародного дня книгодарування, 14 лютого, благодійний фонд savED разом із партнером книгарнею Readeat запустили… Читати більше
Президент України Володимир Зеленський зустрівся з генеральним директором Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ) Рафаелем… Читати більше
Міністерство закордонних справ Фінляндії створило на своєму сайті окремий розділ з інформацією для громадян, які бажають… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.