Про це повідомляє Міністерство оборони ФРН, пише Рубрика.
Міністр оборони ФРН Борис Пісторіус зазначив, що генеральний інспектор Бундесверу генерал Карстен Бреєр під час нещодавньої зустрічі з новим головнокомандувачем Збройних сил України Олександром Сирським у Києві пообіцяв короткострокову допомогу на суму понад 100 мільйонів євро.
Зокрема, йдеться про поставку:
Це озброєння вже поставлено або незабаром надійде до Збройних сил України, уточнили у Міноборони ФРН.
За словами Пісторіуса, нещодавно Україні були передані:
Міністр висловив сподівання, що 2024 році Німеччина збільшить поставку в Україну боєприпасів у три-чотири рази порівняно з минулим роком.
Крім того, планується, що німецька промисловість побудує перші ремонтні потужності в Україні до літа цього року.
Міністр оборони Німеччини підкреслив, що партнери і союзники мають зробити все можливе для підтримки України.
Довідка
Нагадаємо, що 15 лютого у Брюсселі проходить зустріч міністрів оборони країн Альянсу, в рамках якого відбудеться засідання Ради Україна-НАТО. Як очікують, міністр оборони України Рустєм Умеров візьме участь у цьому заході в режимі телеконференції.
Окрім того, 14 лютого, у штаб-квартирі Альянсу запланована 19-та зустріч Контактної групи з питань оборони України – формату "Рамштайн".
Очільник Міністерства оборони США Ллойд Остін попри свою госпіталізацію має намір взяти участь у засіданні Контактної групи з питань оборони України ("Рамштайн" – ред.).
Рустем Умєров розповів про результати засідання у форматі "Рамштайн":
Папа Римський Франциск залишається в критичному стані після ранкового респіраторного кризу. Йому необхідне переливання крові,… Читати більше
Львів – одне з перших міст в Україні, де на рівні громади прийняли програму популяризації… Читати більше
У Києві на станції метро «Золоті ворота» відкрилась фотовиставка «Стійкість у єдності». На експозиції представлені… Читати більше
У Запоріжжі відбулася акція на підтримку військовополонених та зниклих безвісти. Містяни вийшли з прапорами, плакатами… Читати більше
У турецькій столиці відкрилася виставка віртуальної реальності «Війна впритул». За допомогою 360° панорам, дрон-зйомки та… Читати більше
Президент України Володимир Зеленський повідомив, що триває міжнародна робота та нові перемовини з партнерами. За… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.