Трамп на передвиборчому заході заявив, що зробить для України більше за Байдена

Колишній президент Сполучених Штатів Дональд Трамп, який знову балотується на цю посаду, заявив перед своїми прихильниками, що зробить більше для захисту України, ніж нинішній американський лідер Джо Байден.

На цьому експрезидент США наголосив під час передвиборчого заходу в Північному Чарльстоні, цитує "The New York Times".

На передвиборчому мітингу Трамп заявив, що якщо Байден залишиться президентом, то володимир путін "отримає все, що захоче, включно з Україною".

"Це подарунок. У нього є дар", – додав колишній президент.

З його слів, Байден "збирається віддати" Україну путіну.

Варто додати, що раніше Трамп не раз позитивно відгукувався про путіна й запевняв, що вони добре ладнають, тож він зможе за добу зупинити війну між росією й Україною.

Тепер Трамп назвав "компліментом" заяву путіна про те, що для росії нібито краще, щоб на виборах у США переміг Джо Байден.

Нагадаємо, що у путіна запитали: "Для нас хто кращий — Байден чи Трамп?"

"Байден. Він людина більш досвідчена, він прогнозований, він політик старої формації. Але ми будемо працювати з будь-яким лідером США, якому висловить довіру американський народ", зауважив російський лідер.

NYT також зазначає, що Байден протягом багатьох місяців закликав світових лідерів і Конгрес США надати Україні більше військової допомоги.

Своєю чергою Трамп підривав ці зусилля. Однак 14 лютого колишній президент спробував змінити сценарій та заявив, що він зробить більше для захисту України, ніж Байден.

Варто зазначити, що Байден неодноразово обіцяв допомагати Україні захищатися "стільки, скільки буде потрібно", а Трамп давав зрозуміти, що розгляне можливість дозволити росії "захопити" частину України в рамках переговорів про припинення війни.

Нагадаємо, що колишній президент США Дональд Трамп розповів, як погрожував країнам НАТО, що буде підбурювати рф до нападу на них, якщо вони не будуть робити внески в Альянс.

Ця заява викликала обурення у Білого дому та генсека НАТО Єнса Столтенберга, а також влада Польщі відреагувала на заяву екслідера США.

Свіжі дописи

  • Новини

Не тільки ракета “Трембіта”: на виставці озброєнь вперше показали дрон “Булава” та іншу сучасну техніку

Нещодавно на виставці Defense Tech Innovations Forum 2025 представили сотні технологічних розробок для фронту –… Читати більше

Sunday February 23rd, 2025
  • Новини

На переговори зі Сполученими Штатами вже сьогодні поїдуть Єрмак та Свириденко

23 лютого керівник Офісу президента Андрій Єрмак та міністерка економіки Юлія Свириденко матимуть новий раунд… Читати більше

Sunday February 23rd, 2025
  • Новини

У Талліні з нагоди третьої річниці вторгнення рф в Україну відбувся мітинг

Напередодні на площі Свободи в естонській столиці Таллінні відбувся мітинг з нагоди третьої річниці повномасштабного… Читати більше

Sunday February 23rd, 2025
  • Новини

ЗМІ: Зеленський визначив склад армійських корпусів та призначив командирів

Верховний головнокомандувач Володимир Зеленський на Ставці визначив склад армійських корпусів та призначив командирів: зміни мають… Читати більше

Sunday February 23rd, 2025
  • Новини

Абсолютна більшість українців погоджується на припинення вогню лише за умови гарантій безпеки, – результати опитування

Українці категорично проти переговорів Сполучених Штатів Америки та російської федерації щодо закінчення війни без участі Києва. Також… Читати більше

Sunday February 23rd, 2025
  • Новини

Щоденник відновлення: в Україні запустили телевізійний дайджест про відбудову

Телевізійний дайджест, присвячений ініціативам з відновлення та реконструкції в Україні, створює EU NEIGHBOURS East у… Читати більше

Sunday February 23rd, 2025

Цей сайт використовує Cookies.