Про це повідомляє Рубрика.
У чому проблема?
Незважаючи на 10-й рік війни та вже майже 2 роки від повномасштабного вторгнення росії в Україну, військові, медики та волонтери кажуть про проблеми із якісною тактичною медициною.
Серед причин – передусім масштаби війни та спроможності різних навчальних інституцій. Однак також важливо, аби усі військовослужбовці та майбутні резервісти були обізнані про те, де вони можуть пройти тренінги з тактичної медицини, як це зробити, і розуміли важливість проходження такого навчання.
Яке рішення?
Задля поширенн знань з тактичної медицини серед діючих та майбутніх військових та резервістів благодійний фонд PULSE, який розвиває такмед в Україні, ініціював відео-проєкт "Голоси Такмеду", в межах якого відомі голоси озвучили відео про критичні навички та поняття тактичної медицини. Серед геров першої серії відео – актори Богдан Бенюк, В'ячеслав Довженко, Даша Малахова, Анна Саліванчук та Михайло Кукуюк, ведучі Олена Кравець та Анатолій Анатоліч, а також вокаліст гурту "Без Обмежень" Сергій Танчинець.
Партнером проєкту став Театр на Подолі.
Реалізація проєкту відбувається за підтримки Міністерства оборони України.
"Ми працюємо з Міноборони, з кожним видом і родом військ, щоб розбудувати спроможності такмеду. Але навіть застосовуючи всі можливі заходи – навчання, розбудову навчальних центрів, переливання крові тощо – ми не вирішимо питання тактичної медицини, якщо не виграємо битву всередині кожної людини. Цей проєкт саме про це. Я вдячний всім, хто "дав" нам свої голоси, які впізнають мільйони для того, щоб достукатися не тільки до розуму, а й до сердець українців. Цим проєктом ми кажемо: зробіть тактичну медицину частиною свого життя, пустіть її в свій інформаційний простір", – наголосив співзасновник PULSE Федір Сердюк під час презентації відеопроєкту у Театрі на Подолі.
Директор-художній керівник Театру на Подолі Богдан Бенюк подякував ініціаторам та учасникам проєкту.
"Цим проєктом ми говоримо про таку надзвичайно важливу справу як вміти надати допомогу в екстремальній ситуації. Навчання такмеду – процес довготривалий, і треба викликати до нього інтерес у кожного жителя України. Ми такий народ, трохи лінивий, думаємо: та мене це обійде, не буду цим займатися. Ми глибоко помиляємося. Нині всі беруть участь у війні. І маючи такого непередбачуваного сусіда, який є вічним ворогом України, треба вміти все", – зазначив він.
Як це працює?
Повний плейлист відеопроєкту доступний на Youtube каналі PULSE, всі серії також вийдуть на сторінках організації спільно з героями роликів та Театром на Подолі.
Автори планують в перспективі продовжити зйомки з іншими відомими українцями.
Самі ролики не є навчальним матеріалом, який здатний замінити проходження авторизованих курсів, їхня головна мета – привернути увагу до теми та підвищити мотивацію глядачів навчатись.
Окрім того, у кожному лунає інформація, де можна пройти якісне безоплатне навчання з такмеду і як це зробити.
Зокрема, зареєструвати свій підрозділ на навчання можна на сайті PULSE або за посиланням.
Благодійний фонд PULSE створено з метою порятунку життя поранених військових Сил оборони України. Організація має статус авторизованого тренінгового центру Національної асоціації екстрених медичних техніків (США).
З 2022 року навчання від фонду пройшли близько 25 тисяч військових в Україні.
Нагадаємо, хірургічно-тренувальний комплекс відкрили в симуляційному центрі Полтавського державного медичного університету. У ньому фахівці проводять спеціальні курси для військових, пожежників та правоохоронців.
"Це унікальний центр, подібних закладів в області нема. Сучасне обладнання доступне для навчання як студентам, так і правоохоронцям. Таким чином студенти, слухачі та інтерни зможуть закріплювати отримані теоретичні знання на практиці. А сертифіковані фахівці проводять спеціальні курси для військових, пожежників та правоохоронців", – йдеться у повідомленні.
Також повідомлялось, що Канада проводить навчання українських захисників тактичній медицині.
У Сумській області українські прикордонники взяли в полон російського військового за допомогою безпілотника. Про це… Читати більше
24 січня в Миколаєві відкриють Українсько-данський молодіжний дім. Новий простір для молоді відкриється подією Åbne… Читати більше
У сучасному світі, сповненому стресу, інформаційного перевантаження та високого темпу життя, питання психологічного благополуччя стає… Читати більше
Після публічного самовільного залишення служби військовослужбовець Сергій Гнезділов повертається на службу Про це у коментарі… Читати більше
У Донецькій області поблизу Часового Яру для того, щоб не забирати тіла та приховати такі… Читати більше
Український виробник "СІЧ Україна" розпочав постачання абдомінальних турнікетів Sich-AAJT-S, які забезпечують ефективну допомогу при вогнепальних… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.