Про це повідомляє Рубрика, посилаючись на Міністерство оборони України.
У чому проблема?
Українській арміїї потрібні вмотивовані люди, які свідомо роблять свій вибір служити на конкретній посаді в конкретній частині, зазначила під час презентації проєкту заступниця Міністра оборони України з питань соціального розвитку Наталія Калмикова. За її словами, відповідно даним соціологічних опитувань, переважна більшість українців та українок готові долучитися до захисту Батьківщини за умови можливості вибору, врахування свого досвіду та фаху, розуміння з ким і де служити.
"Рекрутинг – це саме про добровільний та свідомий вибір. Ми будемо максимально масштабувати наші активності щодо рекрутингу і в інших містах України, відкривати центри рекрутингу, розповідати людям про наявні можливості знайти своє місце в обороні держави", – наголосила Наталія Калмикова.
Яке рішення?
У центрі щодня працюватимуть рекрутери, які надаватимуть інформацію щодо вакансій в армії, консультуватимуть і проводитимуть профорієнтаційні тести, а також супроводжуватимуть весь процес до призначення на відповідну посаду в армії. Важливо, що центр не матиме стосунку до структур ТЦК, а самі рекрутери не є військовослужбовцями. Тож тут не вручатимуть повісток, а лише надаватимуть консультації.
«Наше завдання – зробити все можливе, щоб людина, яка йде служити на конкретну посаду у конкретну військову частину, дійсно туди потрапила. Власне для цього є ця ініціатива. Далі ми, як Міністерство оборони, будемо максимально масштабувати, бо це пілотний проєкт, і ми дуже вдячні Львову за те, що така співпраця є. Наступними містами стануть Запоріжжя, Дніпро, Одеса, Київ, Полтава», – зазначив Олексій Бежевець, координатор рекрутингу до української армії Міністерства оборони.
Як це працює?
Після вибору бажаної посади людина матиме співбесіду із рекрутером та представниками обраної військової частини. Після погодження кандидатури на певну вакансію, кандидата скерують у ТЦК з пакетом документів для подальшого оформлення, проходження необхідних процедур та медичного огляду, направлення на базову військову підготовку, яка триває один місяць та, за потреби, фахову підготовку. Після підготовки військовослужбовця скерують у частину для проходження військової служби.
Таким чином, центри рекрутингу долучатимуть українців та українок до Сил безпеки та оборони України через підписання контракту з відповідною військовою частиною. Наразі є можливість укладати як строкові контракти, так і контракти до оголошення демобілізації.
«Ми маємо якісну співпрацю з усіма військовим підрозділами у Львові. І коли спілкуєшся з військовими, завжди виникає питання кадрового забезпечення. У нас вже відкрився центр рекрутингу «Азову», 3-ї окремої штурмової бригади, полку «Вовки Да Вінчі», зараз ще деякі підрозділи планують робити свої окремі центри. Але ми всі разом вирішили, що треба зробити єдиний великий потужний міський центр. І велика подяка Міністерству оборони за таку спільну ініціативу», – розповів Андрій Садовий, міський голова Львова.
За його словами, наразі є вакансії водіїв, слюсарів, механіків, кухарів, кінологів.
«Є дуже багато вакансій бойових і небойових професій, і люди повинні це знати. Плюс, як ви знаєте, ми від міста даємо певні виплати для тих, хто готовий йти в десантні війська і морську підходу – це додатково 50 тисяч гривень певного стимулу. Тому краще свідомо зрозуміти, в чому ти сильний, підготуватися, і тоді йти захищати країну», – розповідає Андрій Садовий, міський голова Львова.
На початку листопада минулого року Міністерство оборони України оголосило про затвердження нової концепції набору в армію, яка, зокрема, передбачає відмову від термінової служби та запровадження рекрутингу.
Затверджена концепція є рамковим документом, який визначає бачення того, як конкретно розвиватиметься система роботи з особовим складом. Концепція передбачає розробку дорожньої карти, яка опише термін її реалізації на період до 2028 року.
Платформа з працевлаштування та рекрутингова агенція Lobby X пропонує альтернативний метод долучення до війська, що дозволяє самостійно обрати підрозділ і посаду для несення служби. Для цього достатньо надіслати резюме на бажану вакансію.
Міноборони вже працює з такими компаніями як Lobby X, Work.ua, Robota.ua. Ця співпраця засвідчує, що зацікавленість вакансіями у Збройних Силах України зростає.
Окрім того, Міністерство оборони та найбільший український сайт з працевлаштування Work.ua підписали меморандум про співпрацю. Відтепер рекрутинг до Збройних сил України проводитимуть на платформі.
Раніше Рубрика повідомляла, що Міністерство оборони України підписало угоду про співпрацю з рекрутинговою компанією robota.ua.
На українських профільних сайтах з працевлаштування 389 підрозділів Сил безпеки та оборони України розмістили оголошення про 1847 вакансій: у суспільстві відгукнулися – в середньому по 9 заявок на 1 пропозицію.
Кабінет міністрів схвалив проєкт закону "Про Єдиний державний реєстр ветеранів війни". Про це повідомив у… Читати більше
У Ірпені офіційно відкрили відновлений торговельно-розважальний центр "Жирафа", який був майже повністю зруйнований російськими військами… Читати більше
На фронті російські загарбники вкотре розстріляли українських військовополонених Про це повідомили у батальйоні безпілотних систем 110 окремої… Читати більше
На Куп’янському напрямку українські військові успішно відбили потужну атаку російських військ, повністю знищивши бронетанкову групу… Читати більше
Європейський Союз готує вже шістнадцятий пакет санкцій проти російської федерації. Його планують ухвалити до третьої… Читати більше
Через критичний дефіцит енергоносіїв в Ірані уряд змушений запроваджувати крайні заходи. Урядові установи працюють за… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.