Новини

У Харкові 11 лютого оголосили днем жалоби за загиблими внаслідок російського обстрілу

У Харкові неділю, 11 лютого, оголосили днем жалоби за загиблими під час російського обстрілу людьми.

Про це в ефірі телемарафону «Єдині новини» сказав Харківський міський голова Ігор Терехов, повідомляє Рубрика.

"Вночі був обстріл міста Харкова, і як результат цього обстрілу відбулося загорання приватних будинків. Загалом згоріли 15 житлових будинків. На жаль, загинуло сім людей, із них троє дітей. І завтра у Харкові буде день жалоби. Ми оголосимо про це", – сказав Терехов.

Також міський голова розповів, що крім семи загиблих, у Харкові поранені дві жінки та один чоловік.

"Чоловік зараз перебуває у лікарні, у нього 50% опіків тіла. Медики роблять усе можливе, щоб врятувати його життя", – додав Терехов.

Міський голова подякував харків'янам, які приходили до оперативного гуманітарного штабу та приносили допомогу для постраждалих під час нічного обстрілу.

Терехов повідомив, що за допомогою звернулися 57 мешканців міста, які постраждали від ворожого обстрілу. Він запевнив, що усіх постраждалих забезпечать місцем для проживання – розселять у гуртожитки та місця з резервного житлового фонду.

"Крім цього, ми провели перемовини з міжнародними фондами щодо можливості надати переносні будинки. Їх можна буде встановити на ділянках, люди там також зможуть проживати у більш-менш нормальних умовах на своїй території", – сказав Терехов.

За його словами, наразі загрози повторного загорання житлових будинків від атакованої приватної нафтобази немає, адже від неї практично нічого не залишилося.

Він додав, що жодного відношення до постачання палива українським військовим ця приватна нафтобаза не мала. І зазначив, що містяни не відчують перебоїв із постачанням палива через нічну атаку російських військ на Харків.

Що відомо про ворожу атаку БпЛа у ніч на 10 лютого

Війська рф у ніч з 9 на 10 лютого запустили територією України кілька груп ударних безпілотників типу "Шахед" з північного та південного напрямів. Вибухи були чутні у Харкові та Одесі. 

Окупанти вдарили "Шахедами" по нафтобазі. Внаслідок цього влучання розлилося пальне,  загорілося 14 приватних житлових будинків. Площа пожежі 3 700 квадратних метрів. Відомо про загибель 4 дорослих та 3 дітей, найменшому всього 6 місяців.

Згодом повідомили, що унаслідок нічної ворожої повітряної атаки на Харків кількість постраждалих зросла до 57: у будинках, що згоріли можуть бути ще тіла загиблих людей.

Окрім того, російські загарбники тричі атакували Одеську область ударними безпілотниками: повідомили про чотирьох постраждалих.

Варто додати, що у ніч на 10 лютого терористи застосували проти України 31 ударний БпЛА типу Shahed-136/131. Силам протиповітряної оборони вдалося збити 23 повітряні цілі.

Свіжі дописи

  • Новини

Зеленський: Я готовий сісти за стіл переговорів з путіним, якщо це буде єдиний варіант для досягнення миру в Україні

Президент України Володимир Зеленський заявив, що готовий вести перемовини з російським диктатором Володимиром Путіним. Але… Читати більше

Tuesday February 4th, 2025
  • Новини

Британський ексдепутат приєднався до Інтернаціонального легіону ЗСУ

Колишній заступник голови Консервативної партії у Великій Британії, 55-річний Джек Лопресті, добровільно доєднався до Міжнародного… Читати більше

Tuesday February 4th, 2025
  • Новини

Стріляє, підвозить боєприпаси, евакуює: Міноборони кодифікувало наземний роботизований комплекс Гімлі

Оборонне відомство кодифікувало і допустило до використання у підрозділах Сил оборони лінійку наземних роботизованих комплексів… Читати більше

Tuesday February 4th, 2025
  • Новини

В Україні стартувала благодійна акція, мета якої зібрати книги для шкільних бібліотек Чернігова: як працює це рішення?

До Міжнародного дня книгодарування, 14 лютого, благодійний фонд savED разом із партнером книгарнею Readeat запустили… Читати більше

Tuesday February 4th, 2025
  • Новини

Зеленський обговорив із генеральним директором МАГАТЕ енергетичну безпеку України

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з генеральним директором Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ) Рафаелем… Читати більше

Tuesday February 4th, 2025
  • Новини

У Фінляндії підготували довідник для громадян, які хочуть воювати у ЗСУ

Міністерство закордонних справ Фінляндії створило на своєму сайті окремий розділ з інформацією для громадян, які бажають… Читати більше

Tuesday February 4th, 2025

Цей сайт використовує Cookies.