Про це повідомляє Рубрика, посилаючись на Міністерство оборони України та Львівську міську раду.
У чому проблема?
На початку листопада минулого року Міністерство оборони України оголосило про затвердження нової концепції набору в армію, яка, зокрема, передбачає відмову від термінової служби та запровадження рекрутингу.
Затверджена концепція є рамковим документом, який визначає бачення того, як конкретно розвиватиметься система роботи з особовим складом. Концепція передбачає розробку дорожньої карти, яка опише термін її реалізації на період до 2028 року.
Вишкіл, про який йде мова у Концепції, не замінить призов, він дасть змогу кожному українцю набути навичок для захисту – себе, своїх близьких і країни.
"Рекрутинг – це паралельний процес із мобілізацією, який базується на підписанні контракту до кінця особливого періоду. При цьому, людина йде у визначену частину і на визначену посаду, максимально використовуючи свій цивільний досвід. Окрім того, контракт має низку переваг щодо соціального забезпечення", – пояснюють у міністерстві.
Яке рішення?
Міноборони спільно з Львівською міською радою запускає у Львові пілотний проєкт рекрутингу української армії. Вже наступного тижня у Центрі можна буде дізнатися всю актуальну інформацію про вакансії, які є в армії, поспілкуватися з представниками бригад та обрати бажану професію у війську.
Центр рекрутингу працюватиме за адресою: вул. Костя Левицького, 67. Надалі такі центри мають запрацювати по всій Україні.
Як це працює?
У приміщенні щодня працюватиме 5 рекрутерів, які надаватимуть інформацію щодо вакансій в армії, консультуватимуть і проводитимуть профорієнтаційні тести, а також супроводжуватимуть весь процес до призначення на відповідну посаду в армії.
Важливо, що центр не матиме відношення до структур ТЦК, а самі рекрутери не є військовослужбовцями. Тож тут не вручатимуть повісток, а лише надаватимуть консультації.
Після вибору бажаної посади людина матиме співбесіду із рекрутером та представниками обраної військової частини. Після погодження кандидатури на певну вакансію, кандидата скерують у ТЦК з пакетом документів для подальшого оформлення, проходження необхідних процедур та медичного огляду, направлення на базову військову підготовку (1 місяць) та, за потреби, фахову підготовку. Після підготовки військовослужбовця скерують у частину для проходження військової служби.
Таким чином центри рекрутингу долучатимуть українців та українок до Сил безпеки та оборони України через підписання контракту з відповідною військовою частиною. Наразі є можливість укладати як строкові контракти, так і контракти до оголошення демобілізації.
Пілотний проєкт у Львові має відточити механіку для масштабування на інші регіони та міста.
Нагадаємо, платформа з працевлаштування та рекрутингова агенція Lobby X пропонує альтернативний метод долучення до війська, що дозволяє самостійно обрати підрозділ і посаду для несення служби. Для цього достатньо надіслати резюме на бажану вакансію.
Міноборони вже працює з такими компаніями як Lobby X, Work.ua, Robota.ua. Ця співпраця засвідчує, що зацікавленість вакансіями у Збройних Силах України зростає.
Окрім того, Міністерство оборони та найбільший український сайт з працевлаштування Work.ua підписали меморандум про співпрацю. Відтепер рекрутинг до Збройних сил України проводитимуть на платформі.
Раніше Рубрика повідомляла, що Міністерство оборони України підписало угоду про співпрацю з рекрутинговою компанією robota.ua.
На українських профільних сайтах з працевлаштування 389 підрозділів Сил безпеки та оборони України розмістили оголошення про 1847 вакансій: у суспільстві відгукнулися – в середньому по 9 заявок на 1 пропозицію.
Новообраний президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп може вплинути на питання про вступ України до… Читати більше
Український бізнес отримає безкоштовну можливість здобути практичні знання для виходу на міжнародні ринки. У лютому… Читати більше
22 січня Білоцерківський міський районний суд відправив під варту 16-річного молодика, якого підозрюють у побитті… Читати більше
Російська армія наразі не має військового потенціалу для швидкого наступу в Україні через серйозні проблеми… Читати більше
У ніч проти 22 січня війська рф атакували Україну 99 ударними безпілотниками типу Shahed, а… Читати більше
Правоохоронці затримали адвоката, який передавав ворогу інформацію про місця зберігання озброєння ЗСУ, корегував ракетні удари… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.