Про це повідомляє Рубрика, посилаючись на Міністерство оборони України.
У чому проблема?
Як зазначив Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Вірменія в Україні Владімір Карапетян, у цей важкий для України час, коли вже майже два роки триває повномасштабна війна, Вірменія пропонує руку допомоги.
"Вперше таку масштабну гуманітарну допомогу українським школярам у вересні 2023 року привезла дружина Прем'єр-міністра пані Анна Акопян. Сьогодні від Уряду Вірменії Україна отримала лікарські засоби», – наголосив Владімір Карапетян.
За його словами, у лавах ЗСУ воюють до 12 тисяч вірмен – громадян України та інших країн. Понад 300 нагороджені відзнаками за героїзм.
«Ці люди – найважливіший елемент зміцнення відносин між нашими народами та країнами», – наголосив керівник посольства.
Яке рішення
«Гуманітарна допомога у вигляді лікарських засобів, які сьогодні представники Посольства Республіки Вірменія в Україні передають Головному військовому клінічному госпіталю, є дуже важливим внеском в процес лікування та одужання захисників України. Щиро дякуємо вам за допомогу та підтримку!» – зазначила Наталія Калмикова під час передачі медикаментів.
У заході взяли участь заступниця Міністра оборони України Наталія Калмикова, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Вірменія в Україні Владімір Карапетян, командувач Медичних сил ЗСУ генерал-майор медичної служби Анатолій Казмірчук, начальник НВМКЦ «Головний військовий клінічний госпіталь» полковник медичної служби Олег Колісник, представники вірменської громади в Україні.
Як це працює?
Передана гуманітарна допомога може бути використана за багатьма клінічними напрямами, зокрема для антибактеріальної терапії та знеболення поранених і хворих.
В рамках гуманітарного проєкту представники вірменської сторони вже передали допомогу військовому госпіталю в місті Дніпро. Найближчим часом такий самий вантаж передадуть у Харкові.
Нагадаємо, у червні 2023 року премʼєр Вірменії Нікол Пашинян заявив, що його країна не союзник росії у війні проти України. Окрім того, Пашинян наголосив, що війна дуже сильно впливає на всі міжнародні відносини Вірменії. Пашинян зазначив, що на Заході вважають Вірменію союзником росії, але в росії бачать, що Єреван не підтримує війну.
А вже у вересні цього року глава Вірменії заявив, що політика країни, заснована на тому, щоб покладатися винятково на росію як гаранта своєї безпеки, була стратегічною помилкою. Архітектура безпеки Єревану на 99,999% була повʼязана з росією, зокрема коли справа стосувалася закупівлі зброї та боєприпасів. Зараз рф це все використовує на війні в Україні.
Окрім того, дружина прем'єр-міністра Вірменії Нікола Пашиняна Ганна Акопян 6 вересня планує взяти участь у саміті перших леді та джентльменів у Києві. За інформацією ЗМІ, вона передасть гуманітарну допомогу Україні.
У Близнюківській громаді Харківської області розпочали будівництво нового підземного укриття на базі центральної районної лікарні.… Читати більше
Ремонтно-евакуаційна бронемашина WZT-3 офіційно допущена до використання у підрозділах Сил оборони України. Міноборони провело кодифікацію… Читати більше
Напередодні новорічних свят благодійний фонд "Юлині бабусі" організував акцію допомоги "Таємний Санта для стареньких з… Читати більше
Україна неодноразово застосовувала далекобійні засоби для ураження легітимних військових цілей на тимчасово окупованих територіях. Однак… Читати більше
Благодійний фонд "Твоя опора" 15 листопада розпочав в Україні щорічну акцію "2 000 подарунків до Нового року",… Читати більше
Кандидат Дональда Трампа конгресмен від Флориди Метт Гетц відкликав свою кандидатуру на посаду генерального прокурора… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.