Про це повідомили в ГУР МО, інформує Рубрика.
Як пояснили у відомстві, російські терористи встановлюють вищезгаданий софт для перепрошивки своїх дронів марки DJI під потреби ведення бойових дій.
Зокрема програмне забезпечення дозволяє ворогу:
Також через вебсервери російський проєкт перепрошивки дронів забезпечує функціонування системи "свій-чужий".
"За попередніми даними, внаслідок кібератаки ГУР МО України сервери перестали працювати, тож усе програмне забезпечення розпізнається як "чуже" і відмовляє рашистам у доступі. Без доступу до серверів, а отже – до системи, керування безпілотниками з пультів, ймовірно, неможливе", — додала українська спецслужба.
Наразі терористи намагаються розв'язати проблему, у тому ж числі шляхом переходу в ручний режим управління.
Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що кіберфахівці української військової розвідки 30 січня атакували сервер міністерства оборони росії, який використовувався для спецзв'язку. Внаслідок кібератаки сервер "ліг".
Кібератаки на російські сайти
З початку повномасштабної війни українські IT атакують сайти великих російських банків, а також держустанов. Зупиняли роботу сайти Міноборони Росії, Роскомнагляду та Росавіації. Великі та державні (пропагандистські) ЗМІ також припинили роботу через атаки "хакерів".
Нещодавно українська ІТ-армія паралізувала роботу російської системи управління підприємствами 1С-Рарус.
Також повідомлялось, що українська ІТ-Армія зламала російський хмарний сервіс "Битрикс24", яким користуються найбільші компанії-спонсори війни Росії проти України, до переліку яких входить і корпорація "Роснефть".
Окрім того, кіберпідрозділи Головного управління розвідки атакували російську податкову систему вдалося знищити всю базу даних і її резервні копії: відтепер рф не вдасться повністю реанімувати свою установу.
У грудні українська ІТ Армія зробила "новорічний кіберподарунок росіянам". Хакери зупинили роботу платіжних терміналів російської федерації.
А в січні українське хакерське угруповання, ймовірно, за підтримки СБУ, зламало московського інтернет-провайдера "М9ком" й "знесла" його сервери. Внаслідок чого частина російської столиці залишилася без інтернету та ТБ.
Також 18 січня хакери угруповання Blackjack, які, ймовірно, пов'язані зі Службою безпеки України, зламали держпідприємство російської федерації та викрали документацію на 500 об'єктів російського Міністерства оборони.
Хакери Головного управління розвідки знищили всю ІТ-інфраструктуру компанії IPL Consulting, яка спеціалізувалася на впровадженні інформаційних систем у російській промисловості.
Також Рубрика повідомляла, що у росії стався масштабний збій в роботі інтернету – у користувачів виникли складнощі при відкритті сайтів із доменом ".ru".
В Одесу прибули звільнені з полону в результаті операції ГУР МО та МЗС України українські… Читати більше
На Всесвітньому економічному форумі в Давосі Перша віцепрем’єр-міністерка України – Міністерка економіки України Юлія Свириденко… Читати більше
У Львові на базі Центру соціальних послуг «Джерело» облаштують перший Центр життєстійкості, за фінансової підтримки… Читати більше
Якість та доступність стоматологічної допомоги для військовослужбовців Збройних сил України буде покращено. Міністерство оборони та… Читати більше
Словацький прем'єр Роберт Фіцо заявив, що Україна нібито причетна до антиурядових протестів у Братиславі та… Читати більше
За перший місяць роботи національної програми підтримки військовослужбовців «Плюси» захисники України придбали 4 200 залізничних… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.