"Шахтар" створює футбольну команду для військових з ампутаціями: як працює це рішення
Футбольний клуб "Шахтар" для людей з інвалідністю створить футбольну команду. Учасниками команди стануть військові ЗСУ, які під час бойових дій зазнали поранень та, як наслідок, ампутації кінцівок.
Про це повідомили на сайті українського клубу, пише Рубрика.
У чому проблема?
За словами генерального директора клубу Сергія Палкіна, в Україні налічується понад 50 тисяч українських військовослужбовців, які мають ампутації. А адаптивні види спорту забезпечать процес реабілітації ветеранів.
Яке рішення?
Тож футбольний клуб "Шахтар" створить футбольну команду для людей з інвалідністю. Учасниками команди стануть українські воїни, які під час бойових дій зазнали поранень та, як наслідок, ампутації кінцівок.
Клуб має намір створити всі умови для того, щоб ці люди могли інтегруватися та повернутися, за можливості, до активного життя.
Як це працює?
"Українські воїни, які віддали своє здоров'я, захищаючи країну від ворога, сьогодні як ніхто потребують підтримки суспільства. "Шахтар" — перший клуб УПЛ, який створює команду для військових з ампутаціями. Під час організації нової команди ми спиратимемось на міжнародну практику адаптивного футболу", — зазначив Сергій Палкін.
На першому етапі "Шахтар" планує набрати 20 гравців та наставника, які проводитимуть регулярні тренування в Києві та області.
Набір футболістів і підготовка тренерів розпочнеться найближчим часом.
У майбутньому передбачена участь команди у змаганнях, зокрема — європейських.
Отримати інформацію щодо набору до команди можна за номером +38 050 217 47 96.
Нагадаємо, на Рівненщині відбулась презентація мобільного додатку Trenvet UA, який допомагає отримати безкоштовну спортивну реабілітацію ветеранам та військовослужбовцям. Застосунок розробила громадська організація "Федерація стронгмену України" та "Звитяга Нескорених" за підтримки Українського ветеранського фонду.
Окрім того, у Рівному відкрили інноваційний реабілітаційний центр для поранених військових Recovery, де завдяки надсучасним технологіям мультидисциплінарна команда закладу зможе надавати якісну безоплатну реабілітаційну допомогу для понад 1000 військовослужбовців щороку.