Про це повідомляє Рубрика, посилаючись на Міністерство оборони.
У чому проблема?
Технології змінюють життя – як на полі бою, так і в лікарні. На полі бою технології дозволяють українському війську перемагати. А в умовах госпіталю – технологія в руках медиків рятує життя українських воїнів.
"Завдяки вашим зусиллям наші лікарі можуть визначити найбільш оптимальні шляхи надання допомоги з урахуванням індивідуальних особливостей травми. Ми вдячні за непохитну підтримку України та відданість справі збереження життів. Ми з нетерпінням чекаємо продовження нашої майбутньої співпраці», – наголосила Наталія Калмикова під час передачі медобладнання.
Яке рішення?
Передача пристрою стала можливою завдяки співпраці Управління Організації Об'єднаних Націй з обслуговування проєктів (ЮНОПС) та Посольства Японії в Україні.
У заході взяли участь заступниця Міністра оборони України Наталія Калмикова, Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні Кунінорі Мацуда, командувач Медичних сил ЗСУ генерал-майор медичної служби Анатолій Казмірчук, начальник НВМКЦ «Головний військовий клінічний госпіталь» полковник медичної служби Олег Колісник та директор ЮНОПС в Україні Тім Ларднер.
«Цей спільний проєкт є важливим кроком у зміцненні інфраструктури охорони здоров'я України, що відображає відданість Японії гуманітарним зусиллям та двосторонньому співробітництву. Завдяки обладнанню японського виробництва, що було поставлено в заклади, Україна зможе лікувати орієнтовно 15500 поранених та травмованих військовослужбовців на рік», – зазначив Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні Кунінорі Мацуда.
Як це працює?
В рамках проєкту передали п'ять одиниць найсучаснішого медичного обладнання. Їх отримали іще два військові медичні заклади України – Військово-медичний клінічний Центр Південного регіону та військовий медзаклад Старокостянтинова.
Тім Ларднер, Директор ЮНОПС в Україні, відзначив вплив проєкту:
«Наша співпраця з урядом Японії не лише дала змогу надати необхідне медичне обладнання, але й забезпечити всебічне навчання медичних працівників, що сприяло забезпеченню сталого розвитку системи охорони здоров'я».
Довідково: В рамках проєкту було закуплено та передано одну відеосистему для нейрохірургічних операцій, один мобільний рентгенографічний/флюорографічний рентгенівський апарат, одну відеоендоскопічну систему та два ультразвукових апарати. Для відповідного медичного персоналу та хірургів у лікарнях було проведено медичні тренінги з ефективного використання нового обладнання.
Допомога від Японії
За підтримки уряду Японії 25 лікарень у Миколаївській, Київській, Сумській, Дніпропетровській, Кіровоградській та Черкаській областях отримають медичне обладнання протягом січня.
До того ж Україна отримає від Японії сім високовольтних автотрансформаторів та п'ять газових турбін.
Раніше прем'єр-міністр Японії Фуміо Кісіда повідомив, що Японія готова надати додаткові кошти на підтримку України. Мова про 4,5 млрд доларів.
Також Японія планує приєднатися до багатонаціонального проекту з розмінування України в межах "Контактної групи з питань оборони України".
Ворог ввечері 22 січня атакував Запоріжжя. Внаслідок російського обстрілу в одному з районів міста виникла… Читати більше
У Міністерстві оборони оприлюднили список з 7 спеціальностей, найпопулярніших серед кандидатів у рекрутингових центрах української… Читати більше
Перший кулінарний хаб для навчання кухарів та перепідготовки кадрів для закладів освіти відкрили у Миколаївській… Читати більше
Суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із можливістю внесення понад 9 млн… Читати більше
У Тростянці в двох багатоповерхівках, які зазнали пошкоджень під час окупації, Служба відновлення та розвитку… Читати більше
Речник ДПСУ Андрій Демченко заявив, що Державна прикордонна служба співпрацює виключно з перевіреними постачальниками, щоб… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.