Фото: Міноборони
Про це повідомляє Рубрика, посилаючись на Міністерство оборони.
У чому проблема?
Технології змінюють життя – як на полі бою, так і в лікарні. На полі бою технології дозволяють українському війську перемагати. А в умовах госпіталю – технологія в руках медиків рятує життя українських воїнів.
"Завдяки вашим зусиллям наші лікарі можуть визначити найбільш оптимальні шляхи надання допомоги з урахуванням індивідуальних особливостей травми. Ми вдячні за непохитну підтримку України та відданість справі збереження життів. Ми з нетерпінням чекаємо продовження нашої майбутньої співпраці», – наголосила Наталія Калмикова під час передачі медобладнання.
Фото: Міноборони
Яке рішення?
Передача пристрою стала можливою завдяки співпраці Управління Організації Об'єднаних Націй з обслуговування проєктів (ЮНОПС) та Посольства Японії в Україні.
У заході взяли участь заступниця Міністра оборони України Наталія Калмикова, Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні Кунінорі Мацуда, командувач Медичних сил ЗСУ генерал-майор медичної служби Анатолій Казмірчук, начальник НВМКЦ «Головний військовий клінічний госпіталь» полковник медичної служби Олег Колісник та директор ЮНОПС в Україні Тім Ларднер.
«Цей спільний проєкт є важливим кроком у зміцненні інфраструктури охорони здоров'я України, що відображає відданість Японії гуманітарним зусиллям та двосторонньому співробітництву. Завдяки обладнанню японського виробництва, що було поставлено в заклади, Україна зможе лікувати орієнтовно 15500 поранених та травмованих військовослужбовців на рік», – зазначив Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні Кунінорі Мацуда.
Фото: Міноборони
Як це працює?
В рамках проєкту передали п'ять одиниць найсучаснішого медичного обладнання. Їх отримали іще два військові медичні заклади України – Військово-медичний клінічний Центр Південного регіону та військовий медзаклад Старокостянтинова.
Тім Ларднер, Директор ЮНОПС в Україні, відзначив вплив проєкту:
«Наша співпраця з урядом Японії не лише дала змогу надати необхідне медичне обладнання, але й забезпечити всебічне навчання медичних працівників, що сприяло забезпеченню сталого розвитку системи охорони здоров'я».
Довідково: В рамках проєкту було закуплено та передано одну відеосистему для нейрохірургічних операцій, один мобільний рентгенографічний/флюорографічний рентгенівський апарат, одну відеоендоскопічну систему та два ультразвукових апарати. Для відповідного медичного персоналу та хірургів у лікарнях було проведено медичні тренінги з ефективного використання нового обладнання.
Допомога від Японії
За підтримки уряду Японії 25 лікарень у Миколаївській, Київській, Сумській, Дніпропетровській, Кіровоградській та Черкаській областях отримають медичне обладнання протягом січня.
До того ж Україна отримає від Японії сім високовольтних автотрансформаторів та п'ять газових турбін.
Раніше прем'єр-міністр Японії Фуміо Кісіда повідомив, що Японія готова надати додаткові кошти на підтримку України. Мова про 4,5 млрд доларів.
Також Японія планує приєднатися до багатонаціонального проекту з розмінування України в межах "Контактної групи з питань оборони України".
Напередодні третьої річниці повномасштабної війни російська федерація здійснила наймасштабнішу атаку на Україну, застосувавши рекордну кількість… Читати більше
У суботу 22 лютого у столиці США Вашингтоні біля Меморіалу Лінкольна з нагоди третьої річниці… Читати більше
У Вашингтоні відбулася запланована зустріч президента Польщі Анджея Дуди з американським президентом Дональдом Трампом. Лідери,… Читати більше
Україна отримає від Естонії новий пакет військової допомоги, про який було оголошено 22 лютого. Він… Читати більше
Міністерство оборони США спростувало заяву президента Дональда Трампа про те, що Вашингтон виділив на допомогу… Читати більше
Для виготовлення вибухівки в Україні залучатимуть приватні компанії, яким надаватимуть фінансову підтримку у вигляді грантів. Про це… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.