Про це пише The Guardian, інформує Рубрика.
У чому проблема?
Дослідження, результати якого опубліковано в журналі Nature Reviews Clinical Oncology, свідчать: за останні кілька десятиліть у багатьох країнах зросла захворюваність на рак молочної залози, товстої кишки, ендометрію, стравоходу, позапечінкових жовчних шляхів, жовчного міхура тощо.
Ця тривожна тенденція свідчить про те, що це може стати глобальною епідемією.
Яке рішення?
"Революційний" метод лікування раку, відомий як мРНК-терапія, почали застосовувати пацієнтам у лікарні Хаммерсміт на заході Лондона. Така терапія може стати новим підходом до боротьби з раком.
Випробування проводять для оцінки безпечності та ефективності терапії при лікуванні меланоми, раку легенів та інших солідних пухлин.
Як це працює?
У новому методі лікування використовують генетичний матеріал, відомий як мРНК.
Він мовби підсвічує імунній системі пацієнта загальні маркери пухлин. Його мета полягає в тому, щоб допомогти мРНК розпізнавати та боротися з раковими клітинами, які експресують ці маркери.
"Нова імунотерапія проти раку на основі мРНК відкриває шлях для залучення власної імунної системи пацієнта до боротьби з раком", – зазначив доктор Девід Пінато з Імперського коледжу Лондона.
Він додав, що це дослідження все ще перебуває на ранніх стадіях і можуть пройти роки, перш ніж воно стане доступним для пацієнтів. Однак це є важливою базою, на основі якої могли б бути розроблені менш токсичні та більш точні нові методи боротьби з раком.
Доклінічні випробування як на клітинних, так і на тваринних моделях раку показали, що нова терапія мРНК впливає на імунну систему та може бути запропонована пацієнтам на ранніх етапах клінічних випробувань.
Нещодавно в усьому світі розпочалися клінічні випробування низки вакцин проти раку. Вони поділяються на дві категорії:
Основна мета нового дослідження – з'ясувати:
Нагадаємо, раніше ми писали, що учені досліджують вакцину, яка може допомогти у лікуванні раку підшлункової.
Як писала Рубрика, громадська організація "Global Medical Knowledge Alliance" у співпраці з фондом підтримки дорослих онкопацієнтів Inspiration Family та Національним інститутом раку презентували результати дослідження, мета якого — дізнатись про стан доступності медичної допомоги для українських онкопацієнтів. Окрему увагу зосередили на викликах, спричинених повномасштабним вторгненням.
У Львові запрацював центр рекрутингу 38 окремої бригади морської піхоти 30 корпусу морської піхоти Військово-морських… Читати більше
Кабінет Міністрів України затвердив постанову про реалізацію експериментального проекту щодо створення, впровадження та забезпечення функціонування… Читати більше
Прем'єр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньягу заявив, що уряд схвалить угоду про припинення вогню з ліванським угрупованням… Читати більше
Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський провів переговори з українським колегою Андрієм Сибігою. Київ запевнив… Читати більше
У Великій Британії в понеділок, 25 листопада, у віці 112 років помер найстаріший чоловік у… Читати більше
Федеральний канцлер Австрії Карл Негаммер запропонував обраному президенту США Дональду Трампу Австрію як місце для… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.