Про це повідомила Полтавська ОВА, інформує Рубрика.
У чому проблема?
Одним з основних чинників високого рівня медичного забезпечення населення є якість медичної освіти у країні.
Наразі студенти-медики закінчуючи університети, чудово опанують теоретичну частину медичної науки, проте, на жаль є проблеми з практичною частиною.
Також треба зазначити, що з 2014 року в Україні використовується досвід, навчальні програми та протоколи від Комітету з тактичної допомоги пораненим в умовах бою (The Committee on Tactical Combat Casualty Care, CoTCCC).
Загальна мета TCCC полягає в тому, щоб навчити воїнів ефективно надавати допомогу пораненим у бою, водночас запобігаючи додатковим втратам особового складу і є запорукою успішного виконання бойового завдання.
Яке рішення?
Тому в симуляційному центрі Полтавського державного медичного університету відкрили хірургічно-тренувальний комплекс, у якому фахівці проводять спеціальні курси для військових, пожежників та правоохоронців.
Як це працює?
"Це унікальний центр, подібних закладів в області нема. Сучасне обладнання доступне для навчання як студентам, так і правоохоронцям. Таким чином студенти, слухачі та інтерни зможуть закріплювати отримані теоретичні знання на практиці. А сертифіковані фахівці проводять спеціальні курси для військових, пожежників та правоохоронців", – йдеться у повідомленні.
Зазначається, що це унікальний комплекс, в якому кожен охочий студент, лікар-інтерн, лікар-курсант має можливість навчатися в умовах справжньої операційної.
Комплекс адаптований для:
Як зазначається на сайті ПДМУ, симуляційна лабораторія з малоінвазивної хірургічної практики створена завдяки зусиллям ректора закладу, професора Вячеслава Ждана спільно з колективом комунального підприємства "2-а міська клінічна лікарня Полтавської міської ради" під керівництвом її директора, доктора медичних наук, професора Максима Дудченка.
Всього станцій для опанування необхідних навичок в лабораторії – дванадцять.
Як повідомляла Рубрика, Швейцарія профінансувала створення в Україні шести симуляційних центрів, завдяки яким майбутні лікарі готуватимуться до роботи зі справжніми пацієнтами.
Нагадаємо, що Нідерланди передали Силам оборони України три модульні польові госпіталі Role 2 і шість автомобілів медичної евакуації. Майно та техніку медичного призначення за підтримки Уряду Нідерландів передала Державній прикордонній службі України нідерландська компанія-виробник "Hospitainer".
Також повідомлялось, що уряд Японії профінансує закупівлю медичного обладнання для 25 українських лікарень.
Ворог ввечері 22 січня атакував Запоріжжя. Внаслідок російського обстрілу в одному з районів міста виникла… Читати більше
У Міністерстві оборони оприлюднили список з 7 спеціальностей, найпопулярніших серед кандидатів у рекрутингових центрах української… Читати більше
Перший кулінарний хаб для навчання кухарів та перепідготовки кадрів для закладів освіти відкрили у Миколаївській… Читати більше
Суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із можливістю внесення понад 9 млн… Читати більше
У Тростянці в двох багатоповерхівках, які зазнали пошкоджень під час окупації, Служба відновлення та розвитку… Читати більше
Речник ДПСУ Андрій Демченко заявив, що Державна прикордонна служба співпрацює виключно з перевіреними постачальниками, щоб… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.