Про це повідомив спецпосланець Франції з допомоги та відновлення України П'єр Хеїлбронн, цитує Рубрика.
У чому проблема?
В ході військових дій перед нашими бійцями постає багато викликів. Потреба переходу водойм та розбита транспортна інфраструктура– це лише один з них.
Для того, щоб на таких ділянках була можливість пересуватись та забезпечувати логістику використовують самохідні пароми.
Яке рішення?
Тому Франція надасть Україні самохідні пороми EFA компанії CEFA, які можна розгорнути за п'ять хвилин.
Як це працює?
П'єр Хеїлбронн розповів, що короткий час розгортання поромів робить їх ефективним інструментом для перекидання військ та техніки через річки та інші водоймища.
"Я перевірив їхню неймовірну ефективність, наприклад, вони розвертаються менш ніж за 5 хвилин. CEFA виграла контракт на постачання 16 машин!", — написав спецпосланець.
Французька компанія має контракт на поставку Україні восьми поромів EFA та восьми інженерних безпілотних машин SDZ зі своїх складів.
Пороми EFA
Заявлений комплекс EFA може використовуватися як пором для перевезення живої сили й техніки, а при потребі як понтонний міст у складі кількох таких систем.
43-тонна 12,6-метрова машина укомплектована дизельним двигуном Baudouin з турбонаддувом, що розвиває 730 к.с.
Поєднується з 6-ступіневою автоматичною коробкою передач. Установка-амфібія отримала постійний повний привід, всі чотири колеса керовані.
Машина має запас ходу по суші становить 700 км. Якщо по дорозі вона пересувається зі швидкістю 70 км/год, то по воді ходить лише 12 км/год.
За одну годину паром здатний здійснити 10-12 переходів через річку шириною 100 м і 8-10 переходів через річку шириною 200 м.
Можливе використання в поєднанні з іншими EFA як наплавний міст. Один блок має проліт 23,6 м. Чотири одиниці можна з'єднати менш ніж за 10 хвилин, щоб утворити міст довжиною 100 метрів.
EFA управляється екіпажем з чотирьох осіб – два водії, командир та оператор.
Довідка про SDZ
SDZ цієї ж компанії CEFA має клас середньої системи розмінування Système de Déminage de Zone (система зонного розмінування). Такими установками донині комплектуються французькі інженерні батальйони.
Машина стійка до протитанкових мін. Керується дистанційно візуально або з бронетехніки чи іншої техніки, обладнаної камерами та системою GPS. Її вага з культиватором становить 12 т. Ширина смуги 2,2 м, а продуктивність не менше 2000 кв.м/год.
Головне полягає в тому, що після проходу цієї машини дозволено види діяльності, військові чи цивільні (дороги, сільське господарство) з гарантією безпечних умовах.
Що відомо про допомогу Україні від Франції
З моменту широкомасштабного вторгнення росії в Україну, Франція є однією з європейських країн, що надає активну фінансову та військову підтримку нашій країні.
Нещодавно стало відомо, що у Парижі з 1 січня 2024 року повинна запрацювати Коаліція артилерії з посилення української армії, у межах якої Україна сподівається отримувати додаткові самохідні артилерійські установки Caesar та боєприпаси до них, а також впроваджувати штучний інтелект у їх управління.
А вже 18 січня у Парижі запускають "артилерійську коаліцію", яка має на меті зміцнити можливості України проти росії. Цю коаліцію очолюють Франція та США, вона діє в межах Контактної групи з оборони України у форматі "Рамштайн".
Також Франція виготовить для України 78 артустановок Caesar. Зазначають, що САУ Caesar є "флагманом французької артилерії".
Раніше ми повідомляли, що Франція збільшить постачання боєприпасів до України. Також розглядається можливість посилення співпраці в оборонній сфері та налагодження логістичного забезпечення між країнами.
Окрім того, стало відомо про те, що пілоти Збройних сил України наступного року почнуть прибувати до Франції для проходження навчання в рамках військової допомоги.
А ще дочірня компанія Verney-Carron французької Cybergun підписала контракт з "Укрспецекспорт" на рекордну суму 36 мільйонів євро на постачання Україні різної зброї.
Також Франція також передала Україні ракети дальнього радіусу дії для підтримки наступу ЗСУ.
Як повідомлялось, Франція також надала ЗСУ потужний бронетанковий пакет.
Реабілітаційний центр створили на базі Інституту травматології та ортопедії НАМН України. Простір обладнаний усім необхідним… Читати більше
У російській федерації заявили про український ракетний обстріл міста Рильськ Курської області. Є постраждалі. Про… Читати більше
Під час відеорозмови глава держави Володимир Зеленський обговорив з президентом Чехії Петром Павелом можливість відкриття… Читати більше
Колишній головнокомандувач Збройних сил України, а нині посол у Великій Британії Валерій Залужний опублікував книгу… Читати більше
Український ювелірний бренд Dukachi разом з Патронатною службою “Янголи” створили унікальну благодійну колекцію, до якої… Читати більше
У п'ятницю вранці, 20 грудня, російські загарбники масовано атакували Херсон. Є загиблі та поранені. Про… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.