Про це пише Рубрика, посилаючись на інтерв'ю виданню ABC News Генерального директора компанії Владислава Бельбаса.
У чому проблема?
Через велику протяжність фронту та активні бойові дії українським захисникам потрібна дуже велика кількість боєприпасів для різних видів артилерії, танків та мінометів, які допомагають нашим оборонцям та не дають ворогу просуватися в глиб нашої країни.
Однак на сьогодні снарядів та боєприпасів катастрофічно не вистачає. Адже під час бойових дій частина виробничих потужностей оборонних підприємств була втрачена, частина потрапила в окупацію.
Проте варто додати, що у наступному році в Україні планують суттєво наростити виробництво різного виду озброєнь.
Яке рішення?
Проте зараз "Українська бронетехніка", використовуючи принципи розподільчого виробництва, відновила серійний випуск боєприпасів на релокованих майданчиках.
Так підприємство оборонно-промислового комплексу "Українська бронетехніка" планує збільшити темпи виробництва мінометних мін та самих мінометів.
Як це працює?
У компанії зазначили, що на сьогодні щомісяця "Українська бронетехніка" виробляє близько 100 мінометів різних калібрів.
Також компанія має темпи виробництва мінометних мін на рівні близько 20 тисяч у місяць.
У цілому компанія вийшла на темпи виробництва 1200 мінометів та 240 000 мінометних мін на рік.
І не виключно, що ці темпи зростатимуть у 2024 році.
Для збільшення темпів виробництва оборонної продукції підприємство намагається максимально залучати до роботи всіх, хто доступний на ринку праці.
Однак, як розповів Бельбас, оборонним компаніям також заважає досі не врегульоване питання кадрів для підприємств ВПК.
"Люди, які працюють на оборонних підприємствах, не менше ризикують. Зараз активізується мобілізація, є проблеми з бронюванням співробітників для оборонних виробництв. При цьому немає розуміння щодо термінів демобілізації й того, коли людина зможе повернутися на виробництво", – розповів Генеральний директор.
Нагадаємо, у 2023 році "Українська бронетехніка" відновила серійне виробництво мінометних пострілів калібру 60-мм та вже поставила Збройним силам України понад 100 тисяч одиниць.
Також "Українська бронетехніка" випускає лінійку мінометів із 2017 року, зокрема різних калібрів: 82-мм, 120-мм та 60-мм. Попит на момент запуску був невеликий, але ніша ніким не була закрита.
У цілому на момент вторгнення у компанії у процесі було близько 12 дослідно-конструкторських робіт.
Також АТ "Українська оборонна промисловість" (колишній Укроборонпром – ред.) працює над освоєнням артилерійського 155-мм снаряда, який є стандартом Північноатлантичного альянсу (НАТО).
У Румунії оголосили результати екзитполів на виборах президента. Попередньо, до другого туру виборів проходять чинний… Читати більше
У музеях Ватикану одночасно з’явилося вісім аудіогідів українською мовою. Також перша леді Олена Зеленська передала… Читати більше
Заступник міністра внутрішніх справ Богдан Драп'ятий нагадав, що з 25 листопада в Україні розпочнеться добровільне… Читати більше
Пункт пропуску "Шегині - Медика", який від вчора блокували польські фермери, розблоковано. Про це повідомляє… Читати більше
Дизайнер Роб Галліфакс з Великої Британії створив найбільшу в світі гральну карту, яка має висоту… Читати більше
Міжнародний науково-популярний часопис National Geographic представив щорічну підбірку найкращих фото. У цьому році відмітили роботи… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.