Про це пише Рубрика, посилаючись на Київську обласну військову адміністрацію.
У чому проблема?
У реаліях війни з росією, яка йде вже майже 2 роки, кожному важливо вміти захистити себе, свій дім та близьких.
"Адже наш ворог також готується, і в них є стратегічні, оперативні, тактичні плани для поневолення нашої території. І свої плани вони не відклали", наголошує інструктор Військової школи ім. Є. Коновальця з позивним Джон.
Яке рішення?
Зі слів військового, цивільному населенню потрібно мати розуміння щодо початкового базису військового вишколу.
"Потрібно, щоб цивільні хоча б знали, як працює автомат, як використовувати маскування і так далі. Ініціатива створення таких Центрів демонструє, що військовий вишкіл і взагалі військове життя – це не так страшно", пояснює інструктор.
Як це працює?
Тому понад сотня охочих взяли участь у першому заході від Київського обласного Центру підготовки населення до нацспротиву.
Як розповідають у військовій адміністрації, досвідчені інструктори – учасники бойових дій:
Попри холод і польові умови, всі учасники заходу пройшли повний курс із задоволенням та подякували організаторам та інструкторам за професіоналізм і можливість здобути необхідні знання та навички.
"Ми дуже задоволені нашим першим заходом, бо побачили, що в області багато охочих отримати базовий військовий вишкіл. За пару днів ми отримали понад дві сотні заявок.
Не всі потрапили на вишкіл, але це лише початок нашої роботи. Далі ми будемо проводити як одноденні заняття, так і повноцінні курси, розраховані на понад 100 годин", – зазначив директор Центру, ветеран Володимир Авдєєнко.
Так, невдовзі Київський обласний Центр підготовки населення до національного спротиву відкриє набір на повний безкоштовний курс, під час якого охочі на постійній основі навчатимуться за 16 напрямками військового вишколу.
Посилання на соцмережі Центру:
Нагадаємо, що близько 20 тисяч киян пройшли курси з підготовки до національного спротиву за 2023 рік.
Окрім того, для всіх бажаючих в Україні стартував навчальний курс за підтримки ASKOLD з актуального військового вишколу.
Як писала Рубрика, війна триває і, вочевидь, триватиме ще довго. Це означає, що з часом все більше цивільних муситимуть одягати на себе піксель. Тому сьогодні українці, що не мають стосунку до війська, вже шукають різні вишколи та підготовчі курси.
Найбільш дієві "Рубрика" зібрала у цьому тексті. Читайте докладніше нашу статтю: "Як пройти довійськовий вишкіл: онлайн-платформи та повноцінні підготовчі курси".
Навіть попри повномасштабну війну система трансплантації в Україні не лише вистояла, а й продовжує розвиватися.… Читати більше
У США досі тривають масштабні лісові пожежі. Президент України Володимир Зеленський доручив міністру внутрішніх справ… Читати більше
В українських школах для учнів 8-9 класів з цього року запровадять обов'язковий курс "Підприємництво і… Читати більше
До кордонів Дніпропетровської області підсунулася лінія фронту. Це означає, що існує загроза обстрілів керованими авіабомбами… Читати більше
Один із північнокорейських військових, який потрапив у полон, хоче залишитися в Україні. Інший захотів повернутися… Читати більше
У Запоріжжі делегація ООН на чолі з заступником генсекретаря ООН з гуманітарних питань та координатором… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.