Про це пише Рубрика, посилаючись на заяву заступника Міністра оборони генерал-лейтенанта Івана Гаврилюка.
Як підкреслив офіцер, цей меморандум є дуже важливим у контексті питання розвитку вітчизняного оборонно-промислового комплексу, створення спільних підприємств з партнерами, локалізації оборонного виробництва в Україні. Гаврилюк зазначив, що це є одним з українських пріоритетів.
Гаврилюк пояснив, що меморандум окреслює наміри запроваджувати спільні проєкти, спрямовані на зростання потенціалу та обсягів виробництва української оборонної промисловості.
Мова йде про плани щодо спільного виробництва:
Також передбачається реалізація інших заходів спрямованих на розбудову в Україні сучасної оборонної індустрії.
"Україна дуже зацікавлена у створенні спільних підприємств, які будуть функціонувати за міжнародними стандартами", – наголосив Гаврилюк.
Генерал також висловив впевненість і надалі у плідному та взаємовигідному співробітництві.
Нагадаємо, минулого тижня відбувся семінар, в якому взяли участь представники 33 українських, а також 8 бельгійських компаній, Асоціація бельгійської безпекової та оборонної промисловості (BSDI), а також представники урядового сектору оборони та безпеки обох країн.
"Від імені бельгійської оборонної промисловості ми маємо честь зробити свій внесок у політику бельгійського уряду щодо підтримки України.
Цей внесок матиме форму промислового та технологічного партнерства з українськими оборонними компаніями з метою спільного розширення короткострокового та довгострокового промислового потенціалу України", – сказав Стефан Бертон, голова Ради директорів бельгійської оборонно-промислового комплексу.
Допомога Україні від Бельгії
Як повідомлялося, у січні минулого року Бельгія ухвалила допомогу на суму €90 мільйонів, включаючи ракети та стрілецьку зброю.
А 16 червня Рада міністрів Бельгії затвердила п'ятнадцятий пакет військової допомоги для України.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Бельгія створить для України спеціальний фонд у розмірі 1,7 млрд євро. Його наповнять податками із заморожених у Бельгії російських активів.
Також Україна отримала партію бронемашин M113 від трьох європейських країн, у тому числі й від Бельгії.
Окрім того, у грудні міністр оборони Бельгії Людивін Дедондер підтвердила наміри країни передати Україні винищувачі F-16 у 2025 році.
Також влада Бельгії передасть Україні понад 600 млн євро військової допомоги. Ця сума є відсотками із заморожених російських активів.
Український культурний фонд (УКФ) продовжує розвивати напрямок безбар’єрності в культурному просторі та відкрив нові можливості… Читати більше
У Китаї зафіксовано стрімке зростання кількості респіраторних захворювань, викликаних вірусом HMPV (людським метапневмовірусом). Це призвело… Читати більше
У Торецьку Донецької області тривають інтенсивні бойові дії, а лінія фронту поділила місто на дві… Читати більше
У ніч на 5 січня у п'яти областях російської федерації працювали сили та засоби протиповітряної… Читати більше
У ніч на 5 січня росія запустила по Україні 103 безпілотники. Сили оборони України збили 61… Читати більше
Ситуація на фронтах України у 2024 році залишалася динамічною та складною, характеризуючись активністю як українських… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.