Про це пише Рубрика, посилаючись на заяву заступника Міністра оборони генерал-лейтенанта Івана Гаврилюка.
Як підкреслив офіцер, цей меморандум є дуже важливим у контексті питання розвитку вітчизняного оборонно-промислового комплексу, створення спільних підприємств з партнерами, локалізації оборонного виробництва в Україні. Гаврилюк зазначив, що це є одним з українських пріоритетів.
Гаврилюк пояснив, що меморандум окреслює наміри запроваджувати спільні проєкти, спрямовані на зростання потенціалу та обсягів виробництва української оборонної промисловості.
Мова йде про плани щодо спільного виробництва:
Також передбачається реалізація інших заходів спрямованих на розбудову в Україні сучасної оборонної індустрії.
"Україна дуже зацікавлена у створенні спільних підприємств, які будуть функціонувати за міжнародними стандартами", – наголосив Гаврилюк.
Генерал також висловив впевненість і надалі у плідному та взаємовигідному співробітництві.
Нагадаємо, минулого тижня відбувся семінар, в якому взяли участь представники 33 українських, а також 8 бельгійських компаній, Асоціація бельгійської безпекової та оборонної промисловості (BSDI), а також представники урядового сектору оборони та безпеки обох країн.
"Від імені бельгійської оборонної промисловості ми маємо честь зробити свій внесок у політику бельгійського уряду щодо підтримки України.
Цей внесок матиме форму промислового та технологічного партнерства з українськими оборонними компаніями з метою спільного розширення короткострокового та довгострокового промислового потенціалу України", – сказав Стефан Бертон, голова Ради директорів бельгійської оборонно-промислового комплексу.
Допомога Україні від Бельгії
Як повідомлялося, у січні минулого року Бельгія ухвалила допомогу на суму €90 мільйонів, включаючи ракети та стрілецьку зброю.
А 16 червня Рада міністрів Бельгії затвердила п'ятнадцятий пакет військової допомоги для України.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Бельгія створить для України спеціальний фонд у розмірі 1,7 млрд євро. Його наповнять податками із заморожених у Бельгії російських активів.
Також Україна отримала партію бронемашин M113 від трьох європейських країн, у тому числі й від Бельгії.
Окрім того, у грудні міністр оборони Бельгії Людивін Дедондер підтвердила наміри країни передати Україні винищувачі F-16 у 2025 році.
Також влада Бельгії передасть Україні понад 600 млн євро військової допомоги. Ця сума є відсотками із заморожених російських активів.
Міністерство оборони Литви анонсувало передачу Україні нової партії військової допомоги цього тижня. Про це відомство… Читати більше
В Україні 25 листопада все ще будуть діяти графіки відключення електроенергії. Проте світло будуть вимикати… Читати більше
Армія російської федерації завдала удару по Чернігівській області. В результаті ворожої атаки в області зафіксовані… Читати більше
Війська російської федерації в січні-листопаді запустили по Україні 194 балістичні ракети, близько 60 – це… Читати більше
У Торецьку військові російської федерації вбили двох та поранили одного цивільного. Правоохоронці розпочали розслідування. Про… Читати більше
Служба безпеки України показала журналістам уламки нової експериментальної балістичної ракети "Орєшнік". Саме нею росіяни завдали… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.