Виставку організували креативна студія фарбування "Притон Краси" та майстерня "ательєнормально", де працюють художники з синдромом Дауна.
Анна Сапон працює в майстерні "ательєнормально" вже чотири роки. В її роботах майже завжди головну роль відіграє колір, а в цьому році вона звернулася до техніки тафтингу (створення полотен килимів).
Саме у цій техніці Анна вже створює роботу, з якою візьме участь у цьогорічній Венеційській бієнале у межах проєкту "Щирі вітання" разом з художниками від ще кількох інклюзивних майстерень.
Цей проєкт, своєю чергою, є частиною загального проєкту "Плетіння сіток", яким буде представлений Український павільйон на бієнале мистецтв.
Інша мисткиня, Ірина Голобородько, також вже кілька років працює в "ательєнормально" та створює картини, наповнені яскравими життєствердними кольорами. У своїх творах Ірина поєднує образи з текстами.
Як повідомляють, мешканців столиці запрошують зробити свій внесок в розвиток мистецтва та першими побачити нариси килима та листівок, які поїдуть на 60-у Венеційську бієнале.
Виставка "ательєнормально" триватиме до 12 лютого у приміщенні студії "Притон краси" у Михайлівському провулку, 9Б.
Відвідати її можна безплатно, але за попередньою реєстрацією. На події можна буде придбати листівки, картини та залишити пожертву на розвиток майстерні.
Нагадаємо, у Києві відкрили благодійну виставку фоторобіт загиблого на війні поета Максима Кривцова.
Нагадаємо, що Україна представить свій унікальний проєкт "Плетіння сіток" на 60-й Венеційській бієнале — міжнародній виставці сучасного мистецтва, що триватиме з 20 квітня до 24 листопада 2024 року.
Куратори Вікторія Бавикіна та Максим Горбацький розповіли, що "фокусувались не лише на інакшості, але й на спільних діях. Адже під час війни кожен має власний досвід, який і робить нас інакшими".
Цьогорічна тема бієнале "Іноземці скрізь" зосереджує увагу на маргіналізованих групах, включно з вигнанцями, емігрантами та аутсайдерамив. Український проєкт "Плетіння сіток" відображає цю тему через метафору плетіння маскувальної сітки, символізуючи спільні дії та емансипацію.
"Тема цьогорічної бієнале дуже тісно вплітається в наративи нашої сучасності — як української, так і європейської. Багато наших співгромадян переїхали жити в інші країни. Сподіваюся, тимчасово, але ми розуміємо, що далеко не всі повернуться. Водночас багато іноземців приїхали в Україну допомагати, волонтерити, воювати на фронті. Тому ці сенси нам дуже близькі",— сказав Тарас Шевченко.
У Близнюківській громаді Харківської області розпочали будівництво нового підземного укриття на базі центральної районної лікарні.… Читати більше
Ремонтно-евакуаційна бронемашина WZT-3 офіційно допущена до використання у підрозділах Сил оборони України. Міноборони провело кодифікацію… Читати більше
Напередодні новорічних свят благодійний фонд "Юлині бабусі" організував акцію допомоги "Таємний Санта для стареньких з… Читати більше
Україна неодноразово застосовувала далекобійні засоби для ураження легітимних військових цілей на тимчасово окупованих територіях. Однак… Читати більше
Благодійний фонд "Твоя опора" 15 листопада розпочав в Україні щорічну акцію "2 000 подарунків до Нового року",… Читати більше
Кандидат Дональда Трампа конгресмен від Флориди Метт Гетц відкликав свою кандидатуру на посаду генерального прокурора… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.