Фото: Українська Бронетехніка
Про це міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін заявив у інтерв'ю виданню The Time.
Очільник відомства зазначив, що в української армії немає часу випробовувати новітню зброю на полігоні.
"Ми перевіряємо її (зброю – ред.) у бою. Тож маємо бути присутніми (під час її використання – ред.), вносячи корективи та покращуючи їх", – пояснив міністр, який часто сам їздить на подібні операції.
Камишін також заявив, що майже всі останні удари по цілях у росії були здійснені не з іноземних запасів, а зі зброї, яку виготовили на українських підприємствах. Однак, за його словами, Україна все ще не може наздогнати росію у кількості виробленої зброї.
"Скільки б ми не виробляли звичайної зброї, ми не можемо наздогнати Росію. Нам потрібно використовувати передові технології, щоб знайти новий підхід.
Раніше нашою моделлю було: віддайте нам. Тепер нашою моделлю буде: давайте зробимо це разом", наголосив міністр.
Що відомо про нарощування виробництва озброєння в Україні
Нагадаємо, як раніше повідомляла Рубрика, у наступному році в Україні планують суттєво наростити виробництво різного виду озброєнь: пріоритетом будуть ракети та боєприпаси для засобів протиповітряної оборони.
Як зазначив заступник голови Міноборони генерал-лейтенант Іван Гаврилюк в ефірі національного телемарафону, оборонне відомство спільно з Міністерством стратегічних галузей промисловості МОУ хоче у 2024 році збільшити виробництво:
В Україні наступного 2024 року планують виготовити 1 мільйон FPV дронів, понад 10 тисяч ударних дронів середньої дальності польоту та понад тисячу дронів із дальністю від 1 000 км.
Варто додати, що Україна та Бельгія планують створити спільне виробництво озброєння.
Також найближчим часом Фінляндія почне виробництво артилерійських боєприпасів для України.
Своєю чергою німецький концерн Rheinmetall веде перемовини про будівництво танкового заводу в Україні.
При чому, погрози кремля посилити бомбардування України не вплинуть на наміри німецької збройної компанії Rheinmetall щодо цього будівництва.
Ще раніше повідомляли, що ДК "Укроборонпром" разом з польською компанією Polska Grupa Zbrojeniowa будуть разом виробляти танкові снаряди калібру 125 мм. Відповідну домовленість Україна та Польща підписали 5 квітня цього року.
До того ж, Україна разом з однією з країн НАТО почала виробляти 122-мм артилерійські снаряди. Першу партію боєприпасів вже відправили на фронт.
На Берлінському міжнародному кінофестивалі уперше показали український документальний фільм "Стрічка часу". Перед великою прем'єрою на… Читати більше
Нещодавно на виставці Defense Tech Innovations Forum 2025 представили сотні технологічних розробок для фронту –… Читати більше
23 лютого керівник Офісу президента Андрій Єрмак та міністерка економіки Юлія Свириденко матимуть новий раунд… Читати більше
Напередодні на площі Свободи в естонській столиці Таллінні відбувся мітинг з нагоди третьої річниці повномасштабного… Читати більше
Верховний головнокомандувач Володимир Зеленський на Ставці визначив склад армійських корпусів та призначив командирів: зміни мають… Читати більше
Українці категорично проти переговорів Сполучених Штатів Америки та російської федерації щодо закінчення війни без участі Києва. Також… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.