Уночі ППО збила всі вісім ворожих “Шахедів”

У ніч із 28 на 29 січня армія рф атакувала територію України дронами-камікадзе типу "Шахед". Сили ППО знищили всі вісім "Шахедів", які запустили російські загарбники.

Про це повідомляє Рубрика з посиланням на Facebook Генерального штабу ЗСУ та виступ керівника прес-центру оперативного командування "Південь" Наталії Гуменюк в ефірі національного телемарафону.

У ніч на 29 січня ворог атакував:

  • вісьмома ударними БпЛА типу Shahed-136/131 з району Приморсько-Ахтарськ (РФ),
  • однією ракетою "Іскандер-М" з району Воронезької області (РФ),
  • трьома ЗРК С-300 по Донецькій області з тимчасово захопленої території Донеччини.

До відбиття повітряного нападу були залучені зенітні ракетні підрозділи та мобільні вогневі групи.

"Вночі російські окупанти завдали чергового удару, застосувавши вісім БПЛА типу Shahed-136/131. Силами та засобами протиповітряної оборони України всі ворожі дрони знищені", – йдеться у повідомленні Генерального штабу ЗСУ.

Фото: Телеграм / Повітряні Сили

Наталія Гуменюк зазначила, що Сили оборони півдня України знищили чотири ударні безпілотники в Миколаївській області.

За її словами, уламками збитих дронів пошкоджено:

  • адміністративні будівлі,
  • навчальний заклад,
  • житлову забудову.

На щастя, обійшлося без пожеж та постраждалих.

Повітряні сили повідомили, що у ніч на 29 січня на сході країни була оголошена повітряна тривога через застосування балістичного озброєння.

Тривога була оголошена у:

  • Полтавській,
  • Харківській,
  • Дніпропетровській,
  • Донецькій областях.

Вона тривала близько 30 хвилин.

О 3.23 ракетна небезпека оголошена у Дніпропетровській та Запорізькій областях.

О 3.43 загроза минула.

російські війська вчора пізно ввечері, 28 січня, також випустили по території України кілька груп "Шахедів".

Про загрозу застосування ударних безпілотників у Повітряних силах ЗСУ попереджали мешканців центральних та західних регіонів.

У Дніпропетровській ОВА вчора ввечері повідомили, що сили ППО у Синельниківському районі області знищили один "Шахед".

"У Синельниківському районі наші захисники відмінусували ворожий "Шахед", – повідомив голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.

Нічний удар по Україні 27 січня

У суботу ввечері, 27 січня, у Кременчуці та Полтаві було чути вибухи, у низці областей було оголошено повітряну тривогу, у Повітряних силах ЗСУ попереджали про загрозу застосування балістики.

Пізніше у Полтавській ОВА повідомили, що російські військові обстріляли Кременчуцький район, внаслідок атаки є влучання у промисловий об'єкт.

Після удару на місці вибухів також виникла пожежа.

"Продовжується ліквідація пожежі внаслідок російської атаки по промисловому об'єкту у Кременчуцькому районі. Попередньо – дві балістичні ракети", – йдеться у повідомленні голови Полтавської ОВА.

За його словами, на даний момент, інформації про жертв та постраждалих немає. Він також повідомив, що на місці події працюють усі необхідні екстрені служби.

Нагадаємо, ввечері 27 січня російські військові також обстріляли Кременчуцький район, внаслідок атаки було влучання у промисловий об'єкт, виникла пожежа.

Загалом, у ніч на 28 січня окупаційні війська атакували Україну 8 ударними дронами-камікадзе, двома ракетами "Іскандер-М" та 3 балістичними С-300: сили протиповітряної оборони знищили 4 "Шахеди".

Свіжі дописи

  • Новини

Зеленський наголосив, що дипломатія буде сильною тільки на сильних фронтових позиціях

Президент Володимир Зеленський розповів про підготовку та очікування щодо зустрічі між командами України та США… Читати більше

Sunday March 9th, 2025
  • Новини

У Тернополі благодійники фонду MOVE UKRAINE спорудили модульний реабілітаційний центр

Міжнародний благодійний фонд MOVE UKRAINE побудував у Тернополі модульний реабілітаційний центр, який стане частиною сучасного… Читати більше

Sunday March 9th, 2025
  • Новини

У Нідерландах презентували українську військову форму розроблену спеціально для жінок

Соціальна ініціатива Arm Women Now презентувала у нідерландському місті Утрехт першу в історії сучасної України… Читати більше

Sunday March 9th, 2025
  • Новини

Підприємства на ТОТ Луганщини росіяни використовують для оборонних замовлень, – Лисогор

Потенціал промислових підприємств так званої "ЛНР" російський виробник військового обладнання використовує для виконання оборонних замовлень… Читати більше

Sunday March 9th, 2025
  • Новини

В Україні в двох медуніверситетах готуватимуть терапевтів мови й мовлення

У двох українських закладах вищої медичної освіти розпочалась інтенсивна програма спеціалізованої післядипломної підготовки терапевтів мови… Читати більше

Sunday March 9th, 2025
  • Новини

Дитячі суміші та здоровʼя дитини: як уникнути проблем

Правильне харчування для немовляти є основою для його здоров'я та розвитку. Вибір дитячої суміші —… Читати більше

Sunday March 9th, 2025

Цей сайт використовує Cookies.