Паппергер каже, що у сфері військових закупівель багато чого змінилося на краще. Упродовж минулого року компанія Rheinmetall отримала від німецького уряду замовлення, або рамкові угоди, на загальну суму понад 10 мільярдів євро — як для Бундесверу, так і для України. У 2024 році ця сума зросте щонайменше до 15 мільярдів.
Окрім цього, гендиректор концерну заперечує, що постачання відбувається повільно.
«Темпи швидкі: те, на що в минулому пішло б 10 років, зараз робиться за кілька місяців. Тепер ми побудуємо новий завод з виробництва боєприпасів в Німеччині в рекордно короткі терміни для того, щоб створити стратегічну безпеку постачання», — заявив Армін Паппергер.
Як пише BІLD, міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус також відкинув звинувачення в тому, що Німеччина надто повільна в питаннях постачання зброї.
В інтерв'ю німецькому виданню він казав, що поставить понад 200 000 артилерійських боєприпасів. Однак Пісторіус зауважив, що німецький уряд зрештою залежить від збройової промисловості.
«Промисловість працює неймовірно важко, але вона все ще перебуває в тому режимі, в якому була до початку війни. Очевидно, що вона просто не працює так швидко», — сказав німецький міністр оборони.
Що відомо про спільне з Німеччиною підприємство
Нагадаємо, що Федеральне антимонопольне відомство Німеччини дозволило Rheinmetall створити спільне підприємство з Україною ще наприкінці вересня.
Повідомляли, що підприємство базуватиметься у Києві.
У Rheinmetall зауважили, що погрози кремля посилити бомбардування України не вплинуть на наміри німецької збройної компанії щодо будівництва танкового заводу в Україні.
Нагадаємо, раніше повідомлялось, що німецький концерн Rheinmetall веде перемовини про будівництво танкового заводу в Україні.
Важливо зазначити, що Rheinmetall активно допомагає Україні у війні проти росії шляхом постачання боєприпасів та різної техніки. Зокрема, нещодавно концерн отримав нове замовлення на артснаряди для України.
Нагадаємо, що німецький оборонний концерн Rheinmetall та "Українська оборонна промисловість" офіційно повідомили про створення спільного підприємства для ремонту та підтримки у боєздатному стані бойової техніки переданою Німеччиною, а також іншими західними партнерами.
У понеділок, 3 лютого, Президент США Дональд Трамп підписав офіційний указ про призначення генерал-лейтенанта у… Читати більше
Обласні Центри контролю та профілактики хвороб отримали і використовують 19 спеціальні медичні автомобілі, що працюють… Читати більше
У Литві розпочалася традиційна кампанія підтримки України «Radarom!». У межах ініціативи будуть збиратися кошти на… Читати більше
Обов'язки керівника Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) відтепер виконує державний секретар Сполучених Штатів Марко… Читати більше
Президент США Дональд Трамп заявив, що хоче укласти з Києвом угоду, за якою Україна постачатиме… Читати більше
Україна змогла повернути з російської окупації ще 12 дітей. Це сталося у межах ініціативи Bring… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.