22 грудня в Україні традиційно відзначають День дипломатії. У цей день 2023 року Надзвичайний і Повноважний Посол Бразилії в Україні Нортон де Андраде Мелло Рапеста вручив найвищу державну нагороду Бразилії – орден Ріо Бранку родині українського дипломата Євгенія Єніна, який був нагороджений ним у грудні 2022 року, але трагічно загинув у січні 2023 року.
Про це повідомила дружина українського дипломата, директор Департаменту економічної дипломатії Міністерства закордонних справ України Людмила Єніна.
Відзнаку було засновано в 1963 році Президентським Декретом Бразилії. Орденом вшановують гідні заслуги, громадянські чесноти, практичні дії та вчинки гідних почесної згадки. І цією найвищою державною нагородою керівництво Бразилії відзначило Євгенія Єніна, який вбачав важливість і необхідність нарощення співпраці з цією країною в економічній та політичній сферах. Саме до Бразилії відбувся один з останніх його візитів на посаді заступника міністра МЗС у травні 2021 року. Невдовзі дипломат обійняв посаду першого заступника міністра внутрішніх справ.
Надзвичайний і Повноважний Посол Бразилії в Україні Нортон де Андраде Мелло Рапеста з Людмилою та Владиславом Єніними
За період російсько-української війни міжнародна співпраця набула особливого значення та підкреслила роль дипломатів у критичний момент для держави. Саме служіння українській дипломатії Євгеній Єнін присвятив більшу частину свого життя.
Євгеній Єнін загинув 18 січня 2023 року в авіакатастрофі в Броварах, коли внаслідок авіатрощі розбився гвинтокрил із керівництвом МВС на борту.
Міноборони продовжує працювати над удосконаленням одягу для військових. Один з важливих напрямів – розробка натільної… Читати більше
У Києві на території Національного комплексу “Експоцентр України” (ВДНГ) з’явився новий біговий маршрут, який повторює… Читати більше
США та Україна найближчими можуть годинами підписати угоду про корисні копалини, яку мали укласти ще… Читати більше
У Львові розпочався проєкт «Продовжуй жити», спрямований на підтримку жінок, чиї чоловіки загинули, захищаючи Україну.… Читати більше
Міжнародна правозахисна організація Amnesty International презентувала звіт «Оглушлива тиша. Насильницькі зникнення, утримання інкомунікадо та катування… Читати більше
На Освітній онлайн-платформі Зрозуміло! стартував новий курс “Інклюзивна гуманітарна допомога”. Про це пише “Рубрика” із… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.