Про це пише Рубрика, посилаючись на вечірнє звернення Глави держави.
"Селектор – уранці. Доповіді військових, МВС, інформація від розвідки, доповідь із регіонів щодо ліквідації наслідків російських ударів. Одеса, Донеччина", наголосив Зеленський.
Президент також повідомив, що у Нью-Йорку триває підготовка до засідання Радбезу ООН, міністр закордонних справ доповів про контакти із партнерами.
Окрім того, Глава держави провів розмову із Президенткою Словенії.
"Словенія увійшла в Радбез ООН, є активною учасницею процесів у європейських інституціях. Ми обговорили нашу взаємодію на всіх рівнях. Звичайно, я поінформував про ситуацію на полі бою, про характер наших потреб зараз. Обговорили з пані Президенткою Словенії також взаємодію щодо Формули миру", повідомив український Гарант.
Окрім того, Зеленський відзначив підсумки перемовин представників у Швейцарії.
"Серед усіх нарад за сьогодні відзначу тривалу нараду щодо підсумків різних перемовин наших представників у Швейцарії, передусім на урядовому рівні. Урядовці, економічна команда Офісу. Є багато домовленостей в Давосі, було багато зустрічей, зокрема з міжнародним бізнесом. Маємо все те, що обговорювалося, реалізувати максимально оперативно.
Наші люди – українське суспільство – мають відчути конкретні результати зовнішньополітичної діяльності. Бо зараз соціальна ситуація в Україні багато в чому базується саме на якості реалізації міжнародних домовленостей", підкреслив Зеленський.
За словами президента, наразі Україна має зберігати впевненість у своїх партнерах. Зокрема мова про Європейський союз.
"Передусім дуже важливо зберігати впевненість у відносинах із нашими партнерами, зокрема у Європейському союзі. Я вдячний за розуміння ситуації щодо макрофіну й необхідності подальшої незмінної підтримки України. Це головний сигнал, який має бачити ворог. Росія повинна відчувати, що Європа на всіх рівнях зберігає готовність захищати свої цінності, свою єдність.", – сказав Зеленський.
Президент зауважив, що українці мають відчути на собі конкретні результати зовнішньополітичної діяльності країни.
"Зараз соціальна ситуація в Україні базується саме на якості реалізації міжнародних домовленостей", – підкреслив він.
Нагадаємо, що рішення ЄС про надання Києву 50 млрд євро на наступні 4 роки однозначно буде ухвалене, тому небезпеки того, що Україна залишиться без фінансування Євросоюзу, немає.
Варто додати, що питання допомоги Україні розглядатиметься на окремому саміті ЄС на початку лютого.
Щоб схвалити угоду про надання пакета допомоги Україні на 50 млрд євро у 2024-2027 роках, країни-члени Європейського Союзу розглядають можливість позбавити Угорщину права голосу.
Повідомлення про загрози вибухів на виборчих дільницях у кількох штатах надходять з російських доменів електронної пошти. Жодна з погроз… Читати більше
Відсьогодні весь громадський транспорт столиці доступний у міському застосунку Київ Цифровий. Окрім автобусів, тролейбусів, трамваїв,… Читати більше
Рада міністрів Іспанії схвалила перший пакет допомоги провінціям, які постраждали від руйнівних повеней, на суму 10,6… Читати більше
Український кардіохірург Ілля Ємець увійшов у 100 найкращих фахівців світу, які спеціалізуються на лікуванні вроджених… Читати більше
Україна та світ мають зробити все можливе, щоб залучення військових КНДР на боці росії стало… Читати більше
У Куп’янську погіршується ситуація, частина міста без води, влада прогнозує, що зрештою через обстріли не… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.