Про це пише Рубрика, посилаючись на список допомоги, який опублікували на сайті німецького Міністерства.
Пріоритетом номер один очільник німецького оборонного відомства, який, за його словами, "був шокований серйозністю авіаударів росії по Україні з початку року", назвав протиповітряну оборону.
Пісторіус поінформував, що з початку війни Німеччина поставила Україні системи ППО на загальну суму понад 2,2 млрд євро.
Крім того, федеральний уряд разом із Францією взяв на себе відповідальність за створення нової коаліції можливостей у цій сфері. У цьому контексті міністр нагадав про координаційну конференцію в Берліні в грудні минулого року, яку спільно ініціювали Німеччина та Франція, за участю понад 20 партнерів і союзників, зокрема, Бельгії, Данії, Естонії, Великій Британії, Нідерландам, Норвегії, Польщі та Іспанії.
Також міністерство оприлюднило перелік військової техніки та спорядження для України:
Окрім того, цього року Бундесвер планує навчити ще 10 тисяч українських військових на своїх полігонах.
Варто додати, що новинкою буде передача 6 багатоцільових гелікоптерів Sea King Mk41 з запчастинами вже з другого кварталу 2024 року та підготовка до того часу пілотів.
На додаток до своєї лідерської ролі в галузі протиповітряній обороні, Німеччина також бере участь в інших коаліціях у сфері можливостей:
А ще планується участь у коаліції з безпілотників.
Міністр нагадав, що в грудні Німеччина надала ще одну систему Patriot Phased Array Tracking Radar to Intercept on Target з 56 керованими ракетами.
Пісторіус також зауважив, що останніми тижнями майже щодня через логістичний хаб у Польщі в Україну курсують транспорти з Німеччини.
Загалом з початку повномасштабної війни військові постачання з Німеччини склали близько 6 мільярдів євро, поінформував політик.
Попередні зобов'язання становлять близько п'яти мільярдів євро до 2028 року. У 2024 році кошти на подальшу військову підтримку України збільшаться майже вдвічі – приблизно до 7,5 мільярдів євро.
Що відомо про підсумки "Рамштайна"
Онлайн-засідання 18-ї зустрічі Контактної групи з оборони України у форматі "Рамштайн" розпочалося у 23 січня.
Українську делегацію очолював Міністр оборони Рустем Умєров. За його словами, зараз критично необхідно нарощувати довгострокові пакети військової допомоги України.
Міністерство оборони зі свого боку готове співінвестувати в технології та спільне виробництво, ділитися нашим бойовим досвідом, сприяти укладенню довгострокових контрактів із зацікавленими компаніями.
Під час 18-го засідання Канада оголосила про новий пакет військової допомоги Києву та долучення канадських інструкторів до навчання українських льотчиків на винищувачах F-16.
За словами керівника управління преси, Україна отримає від партнерів озброєння, яке надзвичайно потрібне для того, аби ефективно вражати ворога як на лінії зіткнення, так і у тилу, знищувати його логістичні вузли.
Коли в Україні немає повітряної тривоги та російських обстрілів, усі органи влади, державні структури, виробництва… Читати більше
Починаючи з ночі 22 листопада росія не припиняє атакувати Україну ударними дронами типу "Shahed" та… Читати більше
Міністр закордонних справ Чехії Ян Ліпавський заявив, що у межах чеської ініціативи до кінця цього року в… Читати більше
У Харкові встановили новорічну ялинку на станції метро "Університет". Про це повідомила у Телеграмі пресслужба комунального підприємства… Читати більше
Поблизу Вугледара, що на Донеччині, російські окупанти розстріляли п’ятьох полонених бійців Збройних сил України. Про… Читати більше
Північнокорейських військових, які воюють на боці росії, вже зафіксували на Харківському напрямку фронту. Їхню чисельність не… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.