Про це пише Рубрика, посилаючись на пресреліз компанії.
У чому проблема?
Наш ворог на фронті відрізняється підлістю та цинізмом. Удень вони більш стримані, але уночі сиплять на наші позиції артилерійські снаряди та міни усіх калібрів. Та ще й авіацію залучають.
Тому, питання захисту наших бійців від обстрілів виходить на перший план.
Окрім того, надворі холодно та часто дощить чи сніжить. В окопах у наших захисників вода доходить інколи до колін. Тому армійські укриття треба зводити швидко й оперативно, де не буде вогко через опади. До того ж вони мусять забезпечувати надійний захист від куль та вибухів.
Яке рішення?
Аби полегшити долю наших захисників в Україні почали виготовляти модульні підземні командні пункти, які є надійними та комфортними.
Командний пункт допомагає рятувати життя військових, адже за короткий час розгортається та згортається на лінії фронту й за правильного встановлення забезпечує захист від обстрілів артилерії будь-якого калібру.
"Перевага нашої армії над противником: ми воюємо якісно, мізками. І водночас вміємо приймати зважені рішення оперативно, бо на кону – життя наших воїнів і успіх бойових дій.
Саме тому прагнемо навіть на "нулі", в пеклі війни убезпечити й створити комфортні умови для роботи та перепочинку військових.
Командні пункти на базі модульних укриттів відповідають запиту армії й дають змогу на передовій облаштувати укріплені штаби, що за будь-якої ситуації будуть виконувати своє головне завдання – керувати боєм і завдавати нищівних поразок ворогу", — зауважив бригадний генерал Збройних сил України Володимир Горбатюк.
Як це працює?
Повідомляють, що перший сталевий штаб вже переданий Сухопутним військам на безоплатній основі та вже використовується за призначенням.
Сталевий штаб складається з п'яти чи шести (залежно від комплектації) окремих мобільних бункерів.
Ці модулі можуть мати різну комплектацію і використовуватися як:
"Це сполучені між собою підземні укриття, що виконують різні функції — від житлового приміщення та санітарної зони до робочого штабу командування. Таким чином утворюється цілий підземний комплекс будівель", пояснили у компанії.
Зібраний штаб може вміщати близько 30 військовослужбовців. Також в модулях розміщені душові кабінки, бойлери, робочі місця та місця для установки робочого обладнання.
Зазначають, що модульні блоки виготовлені з хвилястої сталі бункери та обладнані всім необхідним устаткуванням на рівні гарного готелю:
"Це дає змогу використовувати підземний штаб не лише як укриття та місце відпочинку, а і як робочу зону, що забезпечує якісну роботу командування на лінії фронту", наголошують там.
Конструкція командного бункера базується на стандартному бункері "Криївка", що вже використовується у Збройних Силах.
Його доопрацювали. Габарити нового варіанту збільшили до 6 метрів завдовжки й 2,3 метра заввишки.
Нагадаємо, нещодавно Кабінет міністрів виділив на будівництво інженерно-технічних та фортифікаційних споруд 17,5 млрд грн.
Вони будуть направлені на будівництво інженерно-технічних та фортифікаційних споруд, відповідне обладнання та систему невибухових загороджень.
Також для забезпечення темпів побудови нових оборонних рубежів цього місяця Кабінет Міністрів виділив 788,8 мільйона гривень з резервного фонду державного бюджету. На ці кошти закуплять автомобілі та інженерну техніку.
Окрім того, ДП "Ліси України" збільшили постачання матеріалу Збройним силам для будівництва фортифікаційних споруд.
Заступник прем'єр-міністра Казахстану Канат Бозумбаєв на пресконференції заявив, що "не сміє" робити попередніх заяв щодо… Читати більше
Президент США Джо Байден відреагував на масовану атаку росіян на Україну вранці 25 грудня, та запевнив,… Читати більше
З 25 грудня до 10 січня Львовом курсуватиме різдвяний трамвай з колядками. Він буде на маршруті… Читати більше
Миколаївський краєзнавець, колекціонер, моделіст Андрій Шинкаренко разом зі своїм сином Андрієм розробили та виготовили оригінальні… Читати більше
Українці у середу, 25 грудня, могли отримати фейкові повідомлення про заборгованість перед "Новою поштою". Проте… Читати більше
Оборонне відомство кодифікувало і допустило до постачання у підрозділах Сил оборони безпілотний авіаційний комплекс «Щедрик»… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.