Як інформує Рубрика, про це пише видання LB.ua, посилаючись на джерела.
Як зазначається, будинок був обладнаний системами спостереження, тому наразі причини пожежі встановлюються.
За попередніми даними, постраждалих немає.
У поліції Чернігівської області зазначили, що Картовецьке — "дуже маленьке село, де живе 20 людей". Наразі правоохоронці уточнюють інформацію.
В Управлінні ДСНС Чернігівської області підтвердили, що така пожежа була.
Займання сталося о 3:22. На уточнююче запитання, чи належить цей будинок бізнесмену Мазепі, у ДСНС зазначили:
"Там написано — Мазепа О. В."
Анна Константинова — директорка з комунікацій компанії Concorde Capital, засновником якої є Ігор Мазепа — підтвердила hromadske, що це був будинок бізнесмена на його батьківщині.
За її словами, він туди приїжджав відпочивати. Там же, збоку, живуть родичі Мазепи.
Про деталі цієї пожежі поки невідомо.
Що відомо про справу Мазепи
Увечері 18 січня у ЗМІ з'явилася інформація про затримання бізнесмена Ігоря Мазепи на контрольно-пропускному пункті "Медика — Шегині" та обшуки в офісі його компанії.
Зранку 19 січня Державне бюро розслідування підтвердило затримання на кордоні організатора оборудки з відчуження земель критичної інфраструктури – Київської ГЕС. Крім того, в різних регіонах України були затримані ще три його спільники.
Інвестиційна компанія Concorde Capital підтвердила, що її засновника Ігоря Мазепу затримали 18 січня на українсько-польському кордоні, коли він прямував на Всесвітній економічний форум у швейцарському Давосі. Кажуть, кримінальне провадження стосується котеджних містечок, зведених ще у 2013 році.
Компанія повʼязала дії ДБР "з позицією Ігоря Мазепи щодо тиску силовиків на бізнес" і звинуватила правоохоронців, що ті провели обшук машини та затримання Мазепи без ухвалення суду.
Наступного дня ДБР відзвітувало, що затримало бізнесмена, його брата та ще двох фігурантів за справою про схему протиправного заволодіння землями, на яких розташовані гідротехнічні споруди Київської ГЕС. У ДБР стверджують, що організатори оборудки намагалися захопити 300 га вартістю понад 1 млрд гривень.
Федерація роботодавців України та громадський рух "Маніфест 42" засудили дії правоохоронців за затримання Ігоря Мазепи. Вони вважають, що в цій справі відбувається тиск на бізнес. А "Маніфест 42" навіть закликав підприємства об'єднатися "проти свавілля силовиків".
Видання Bloomberg у контексті справи відзначило, що Мазепа є відвертим критиком правоохоронних органів і суддів. Деяких із них звинувачував у корупції та зловживанні владою. Він запропонував керівникам підприємств об'єднатися для створення "чорного списку" корупціонерів.
20 січня стало відомо, що Суд відправив під варту з альтернативою застави у 44 мільйони гривень брата Ігоря Мазепи Юрія, який є одним із чотирьох підозрюваних у межах справи про злочинну організацію.
За даними правоохоронців, учасникам злочинної організації загрожує покарання до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
У неділю, 22 грудня, 110 ОМБр опублікувала відео, на якому російські загарбники розстріляли чотирьох українських… Читати більше
Заступник міністра оборони України Сергій Мельник заявив, що наступного року зросте грошове забезпечення курсантів військових… Читати більше
Північна Корея продовжує постачати своє озброєння російській федерації. Зокрема серед переданого може бути ще одна… Читати більше
Глава держави Володимир Зеленський та прем'єр-міністр Денис Шмигаль привітали працівників та працівниць української дипломатії з… Читати більше
Команда обраного президента США Дональда Трампа наполягає на виході країни зі складу Всесвітньої організації охорони… Читати більше
Дослідники влітку 2022 року у джунглях Перу провели експедицію та виявили 27 нових видів ссавців,… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.