Про це повідомляє Рубрика з посиланням на Львівську ОВА.
Сьогодні, 21 січня, Львівщина відзначає День Соборності України та 105-ту річницю Акту Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської народної республіки.
З цієї нагоди на площі перед Львівською оперою провели перформанс "Мій найцінніший прапор".
Учні та ліцеїсти Львівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут урочисто внесли прапор України на площу.
Синє полотно підписане:
Жовте полотно – захисниками України на лінії фронту.
Шлях найціннішого прапора був не простий, адже він проїхав тисячі кілометрів з військовими капеланами та волонтерами, пройшов окопи, блокпости, їздив у медичному евакуаційному автомобілі, загалом на сьогодні вже відвідав 30 бригад ЗСУ і понад 20 міст України.
А також побував у Верховній Раді, де його підписав Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний.
Синє і жовте полотно зшиті в єдиний Прапор України з підписами.
"Цей стяг – символ єдності, завдяки якій Україна виборює перемогу. Разом ми сильні. Відстоїмо себе та нашу землю. Україна – Соборна",- зазначив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.
Під час урочистостей відбулось встановлення рекорду України "Найбільший український прапор із побажаннями від військових та дітей, зібраних по всій Україні та лінії фронту".
Розгорнули прапор учні телестудії «Кадрики» разом із курсантами Львівського ліцею ім. Героїв Крут під супровід військового оркестру Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного. 20-тиметрове жовто-блакитне полотно пронесли від пам'ятника Тарасу Шевченку до Львівського оперного театру.
До заходу також долучилися захисники України, представники влади, мешканці та гості міста.
Рекорд зафіксували у кількості 1300 підписів школярів та 148 підписів військових.
"Хочу подякувати організаторам за такий рекорд, який виховує в нас і наших дітях дух патріотизму та нашої ідентичності. Зафіксовано рекорд України "Найбільший український прапор із побажаннями від військових та дітей зібраних по всій Україні та лінії фронту". У кількості підписів школярів – 1300 та кількості підписів військових – 148. Офіційно рекорд встановлено", – сказала представниця Книги рекордів України.
Ініціаторами створення прапору стала телестудія "Кадрики" Ірини Климович та Стефанії Хом'як.
Найбільший Державний прапор зберігатимуть у воєнно-історичному музеї Будинку Офіцерів, що на вулиці Театральній.
Тут опісля перформансу відбувся Фестиваль «Соборність», який цьогоріч провели вперше. Першою на заході виступила пара з бальним танцем – учасником пари є танцюрист з Маріуполя, який був пораненим.
У фестивалі взяли участь 9 колективів і 3 вокалісти.
Нагадаємо, у селі на Львівщині встановили новий рекорд України з наймасовішого виконання колядки.
Як писала рубрика, маленька дівчинка з Харкова Аліса Шматько у віці одного року й одного місяця встановила національний рекорд: маля вивчило український алфавіт.
Окрім того, "найбільшу мапу України, вишиту підліткою" зафіксували у Вінниці як національний рекорд.
Современные технологии активно внедряются в повседневную жизнь, обеспечивают комфорт и тепло в доме. Чтобы не… Читати більше
Унаслідок авіаудару російських військ по інтернату в Суджі, що в Курській області, загинули 4 людини.… Читати більше
Кількість жертв внаслідок ракетного удару рф по п'ятиповерхівці у Полтаві знову зросла. Наразі вже відомо… Читати більше
У вестибюлі станції метро «Золоті ворота» відкрилась виставка, присвячена боротьбі з гендерно зумовленим насильством «Зламай… Читати більше
На Хмельниччині відновили Осташковецьку загальноосвітню школу, що зазнала пошкоджень внаслідок російського обстрілу в 2023 році.… Читати більше
Минулого року 598 громадян Білорусі та 125 громадян росії були визнані такими, що становлять загрозу… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.