Фото: УНІАН
Про це КМВА повідомляє у Телеграмі, передає Рубрика.
"Від 24.02 минуло майже 2 роки. За цей час багато чого змінилось. Так само, на жаль, і змінюються наші звички. Одна з них – ходити в укриття у будь-яку годину, якщо залунала повітряна тривога", – ідеться у повідомленні.
Проте, зауважили у КМВА, повсякчас виникають складнощі:
"Над цими проблемами працюють відповідальні, але у нас не завжди є інформація в момент, коли ворог атакує небо. В таких ситуаціях ми маємо працювати оперативно, тож для цих цілей і був створений наш @open_shelter_bot", – повідомили у КМВА.
За два тижні роботи він показав свою ефективність, тож адміністрація планує розвивати його ще більше.
Команда КМВА прагне отримувати інформацію з перших вуст, а для цього про чат-бот має дізнатись ще більше людей.
"Ми підготували відео. Поширюйте його! Чому це важливо? Через чат-бот скарга від вас проходить найкоротший шлях до людей, які мають вирішити проблему з якою ви зіштовхнулись. Чим більше людей побачить цей ролик, тим більше інформації з різних куточків України ми отримаємо", – підкреслили у КМВА.
В адміністрації зазначили, що очікують зворотний зв'язок з детальною інформацією про укриття, яке не влаштовує киян, від відповідальних — оперативна реакція та рішення.
Як повідомляла Рубрика, у грудні Київська обласна військова адміністрація презентувала та запустила у роботу чат-бот "Київщина безпечна", який допоможе швидко знаходити інформацію щодо роботи пунктів Незламності та укриттів в області.
Нагадаємо, на Офіційному порталі столиці опублікували перелік укриттів, який доступний для людей з порушеннями зору.
Які прецеденти з укриттями трапляються в Україні?
У листопаді 2023 року під час чергового російського обстрілу Херсона жінку та чоловіка похилого віку не пустили до укриття, що розташоване на території енергетичного підприємства.
Таке траплялось і в інших містах. Зокрема, в Києві охоронець однієї зі шкіл у Святошинському районі не пустив дітей в укриття під час повітряної тривоги, бо вони були з собакою.
Також до укриття міської ради під час тривоги не пустили учасників акції "Гроші на ЗСУ" в Миколаєві.
Ще раніше під час обстрілу Києва у червні 2023 року люди в Деснянському районі пішли до укриття, яке розташовується в місцевій поліклініці, та воно виявилося замкненим. Вони мусили стояти біля входу.
Приблизно через 10 хвилин після оголошення повітряної тривоги уламки впали на дитячу поліклініку. На місці загинули троє людей, зокрема дитина.
Тоді у справі про недопуск громадян до укриття в столиці чотирьом фігурантам повідомили про підозру.
У переддень третьої річниці повномасштабного російського вторгнення, у самому серці Стамбула, на площі Шішхане, відбувся… Читати більше
В Україні зняли освітній серіал про технології, що дозволяють під час знеструмлень залишатися на зв’язку.… Читати більше
Перша віцепрем'єр-міністерка - міністерка економіки України Юлія Свириденко заявила, що на тимчасово окупованих територіях України… Читати більше
В Запорізькому училищі створили колекцію одягу зі скіфськими мотивами. 12 лютого у Парижі сукні представили… Читати більше
Британська розвідка спростувала слова глави кремля володимира путіна про те, що війська рф нібито перейшли… Читати більше
СБУ за три роки війни викрила 102 агентурні мережі ворога. Деякі з них готували замахи… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.