Про це пишуть BBC, Guardian та Reuters..
Як розповідають видання, журналісти отримали відео публічного суду від Інституту розвитку півдня та півночі, який працює із втікачами з КНДР.
На кадрах видно, що його провели у відкритому театрі, де за двома студентами в наручниках, спостерігають близько тисячі інших студентів.
Усі присутні мають на обличчі маски, тому журналісти стверджують, що відео знімали у 2022 році під час пандемії COVID-19.
Іноземні ЗМІ зазначають, що двох хлопців звинуватили в перегляді та поширенні південнокорейських фільмів, музики та музичних відео протягом трьох місяців.
"Культура гнилого маріонеткового режиму (тобто влади Південної Кореї — ред.) поширилася навіть на підлітків. Їх спокусила іноземна культура, і в кінцевому підсумку вони зруйнували собі життя", наголосили у відеозаписі.
В Інституту розвитку півдня та півночі стверджують, що таке тяжке покарання для підлітків обрали для того, щоб зробити попередження всім іншим громадянам країни.
"Те, що турбує Кім Чен Ина, це те, що молоді люди покоління "міленіалів" та покоління Z змінили свій спосіб мислення", — кажуть там.
А також додають, що захоплення південнокорейським суспільством може призвести до послаблення системи, бо вона суперечить державній ідеології КНДР, яка змушує її громадян шанувати сім'ю Кім.
Що відомо про південнокорейський контент у КНДР
Під час "сонячної політики" Південної Кореї, яка передбачала безумовну економічну та гуманітарну допомогу для Півночі, туди потрапляли і південнокорейські фільми й музика.
Утім у 2010 році цю політику припинили начебто через те, що допомога не досягла звичайних жителів Північної Кореї, для яких її призначали. До того ж вона не призвела до "позитивних змін" у поведінці Пхеньяна.
Влада Північної Кореї суворо карає тих, хто споживає південнокорейський розважальний продукт або копіює манеру розмови південнокорейців.
За словами одного з втікачів із КНДР, "для жителів Північної Кореї корейські драми є наркотиком, який допомагає їм забути їхню важку реальність".
Ситуація у Покровську залишається стабільною, ворога у місті немає. Водночас російські окупанти хочуть оточити місто,… Читати більше
У військово-історичний музей Кременчука передали унікальний експонат — крило російської ракети, підписане військовими та розписане… Читати більше
У Культурному центрі України в Парижі відкрили виставку «Лицарі світла», на якій представлено 11 робіт… Читати більше
Проходження базової загальновійськової підготовки є обов’язковим для всіх студентів вищих навчальних закладів. Студенти, які не… Читати більше
Практично всі аеропорти Фінляндії були змушені вдатися до альтернативних систем через GPS-перешкоди з боку росії.… Читати більше
У Шевченківському районі Києва завершили аварійно-рятувальні роботи на місці ракетного удару, внаслідок якого три людини… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.