Фото: Телеграм / Платформа "Меморіал пам'яті"
Про це пише Рубрика, посилаючись на Телеграм "Платформи пам'яті Меморіал"
У чому проблема?
Як нагадали у команді "Платформи пам'яті Меморіал", 24 лютого 2022 року російські війська почали бомбардування та ракетні обстріли вільних українських міст, щоб стерти країну з мапи світу.
"Тисячі поранених, сотні жертв серед цивільних. Ми створили цей меморіал, щоб ви могли дізнатися про кожного, хто був вбитий російською армією", наголосили там.
У команді "Платформи пам'яті Меморіал" наголошують на важливості говорити про загиблих захисників у публічному просторі.
"Вони були різного віку, мали різні професії у цивільному житті та різні посади у війську. Внесок кожного та кожної у перемогу – неоціненний. Ці люди вірно служили до останнього подиху", підкреслили на Платформі.
Яке рішення?
Тому "Платформа пам'яті Меморіал" спільно з ТРЦ Gulliver започаткували нову традицію вшанування пам'яті захисників:
"Починаємо 2024 рік з надважливих ініціатив. Відсьогодні та протягом року разом з партнерами – платформою пам'яті Меморіал – розповідатимемо історії життя наших героїв на найбільших екранах Європи. Наша місія – зберігати світлу пам'ять та вшановувати їх", – каже директорка з маркетингу ТРЦ Gulliver Катерина Жураківська.
Фото: Телеграм / Платформа "Меморіал пам'яті"
Як це працює?
Відео можна буде побачити щодня о 19 годині. Кожний ролик розповідатиме про трьох захисників та захисниць.
Щотижня ролик буде змінюватися та розповідати історії людей з різних куточків України, різних професій у цивільному житті, різного віку — усіх, завдяки кому Україна продовжує боротьбу.
Уперше відео на екранах ТРЦ показали 17 січня.
Команда "Меморіалу" планує розширювати локації для вшанування пам'яті загиблих у публічному просторі.
"Ми хочемо співпрацювати з різними торговими центрами, кінотеатрами та іншими бізнесами у цього напрямку.
Бачимо, що український бізнес дуже соціально відповідальний, багато великих компаній дбають збереження пам'яті загиблих співробітників, тож маємо велику надію, що й інші погодяться на співпрацю", — відзначила співзасновниця платформи Лєра Лауда.
Фото: Телеграм / Платформа "Меморіал пам'яті"
Тому люди, які є власниками екранів у публічному просторі та хочуть долучитися до вшанування пам'яті разом з платформою "Меморіал", можуть звернутися з листом на пошту організації: victims.of.russia@gmail.com.
"Рубрика" не знає достеменно, скільки захисників вже полягли за українську незалежність. Проте якою не була б ця цифра, за кожною з них стоїть величезний біль.
Берегти пам'ять про своїх героїв, вшановувати їх та бути вдячними за жертву — шлях, який щодня обирають українці. Як саме вшановують полеглих воїнів — читайте у нашому матеріалі: "Як українці вшановують пам'ять полеглих захисників".
У Запоріжжі відбулася акція на підтримку військовополонених та зниклих безвісти. Містяни вийшли з прапорами, плакатами… Читати більше
У турецькій столиці відкрилася виставка віртуальної реальності «Війна впритул». За допомогою 360° панорам, дрон-зйомки та… Читати більше
Президент України Володимир Зеленський повідомив, що триває міжнародна робота та нові перемовини з партнерами. За… Читати більше
Європейський Союз хоче конфіскувати частину заморожених російських активів та віддати їх Україні як компенсацію за… Читати більше
У Фінляндії заявили, що планують завершити будівництво паркану на східному кордоні з російською федерацією раніше.… Читати більше
Канцлер Німеччини Олаф Шольц вірить, що зможе зберегти свою посаду після виборів до Бундестагу. Вони… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.