Про це пише Рубрика, посилаючись на заяву президента України Володимира Зеленського в Давосі.
"Якщо чесно, я б не радив нам всім експериментувати. Бо це страшний експеримент затягувати з тією чи іншою допомогою. Проблема іноді в тому, що ми називаємо допомогу допомогою.
Тому що не всі, на жаль, усвідомлюють, що це безпека не тільки України. Так, в більшості своїй українських людей, але це і безпека європейського континенту і буде мати вплив безумовно на безпеку всіх континентів", – сказав Глава держави.
Зеленський наголосив, що без західної допомоги Україна буде слабшою на полі бою. Може виникнути дефіцит артилерії, зенітних ракет для протиповітряної оборони.
Це своєю чергою призведе де того, що Україна, на кшталт, не зможе відбивати удари балістичними ракетами.
"Буде велика кількість вбивств і велика кількість поранених людей. Ось вам і все. Завдяки системам протиповітряної оборони, наприклад, яка високовартісна, дуже високовартісна, в нас немає в цьому році блекауту.
І в наших людей є тепло, у нас є вода і в лікарнях, і в дитсадках, і в школах. Тому, що ж станеться? Станеться велика криза. Зараз війна, а буде велика криза для всієї Європи. Чому? Тому що без допомоги США, Європейського союзу Україна буде боротися, Україна буде слабкіше, і це буде можливість для Росії захопити нас", підкреслив Зеленський.
Український лідер вважає, що у разі програшу України буде війна НАТО з російською федерацією. На думку українського президента, російський диктатор володимир путін цього реально хоче.
Що відомо про затримку допомоги від США та ЄС
Нагадаємо, що у США закінчилися гроші, які призначені для фінансування військової допомоги Україні. У зв'язку з цим президент Джо Байден запросив у Конгресу понад 100 млрд доларів, в які входять понад 60 млрд доларів для України.
Зараз у Конгресі є розбіжності щодо цього пакету, оскільки республіканці вимагають додати туди пропозиції щодо посилення безпеки кордонів, зокрема з Мексикою. Запит Байдена досі не схвалили.
Своєю чергою міністр МЗС України Дмитро Кулеба прокоментував затримку військової допомоги Україні: західні країни продовжать військову підтримку України, тому альтернативного плану Б на випадок її припинення немає.
Крім того, ЄС поки що також не ухвалив виділення Україні чотирирічного пакета допомоги на 50 млрд євро через вето Угорщини.
У зв'язку з цим лідери домовилися про позачерговий саміт, присвячений цьому питанню, який відбудеться 1 лютого.
Щоб схвалити угоду про надання пакета допомоги Україні на 50 млрд євро у 2024-2027 роках, країни-члени Європейського Союзу розглядають можливість позбавити Угорщину права голосу.
Російські окупанти сьогодні, 1 листопада, завдали ракетного удару по місцю дислокації поліції у Харкові. Один… Читати більше
Сполучені Штати оголосили про видалення пакета військової допомоги для України вартістю 425 мільйонів доларів. Військо… Читати більше
Відомі культурні діячі, друзі та побратими зібралися, щоб віддати шану легендарному командиру. Про це пише… Читати більше
Стрічка британсько-ліванського журналіста Оза Кетерджі отримала нагороду в номінації «Найкращий документальний фільм» на Портлендському кінофестивалі.… Читати більше
Участь військ КНДР у війні проти України навряд чи принесе особливі зміни на фронті. Північнокорейські… Читати більше
Уряд ухвалив зміни до постанови № 1340 — це допоможе розгорнути пілотний проєкт із впровадження… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.