Про це повідомила Вінницька міська рада, пише Рубрика.
У чому проблема?
Дітей потрібно з юних літ привчати до праці та виховувати у них патріотичні цінності, відчуття відповідальності за рідну країну та усвідомлення важливості оборонних потреб.
Яке рішення?
Учні вінницького ліцею №20 у межах проєкту "Розумний город" вирощують мікрозелень, частина коштів від продажу якої спрямовуватиметься на підтримку ЗСУ.
"Вінницький ліцей №20 з початку цього року вирішив долучись до реалізації нового інноваційного проєкту – вирощування мікрогріну (мікрозелені – ред.) з подальшою реалізацією продукції, який має назву "Розумний город". Цей проєкт є не лише способом навчити школярів сільськогосподарських навичок, ай благодійним внеском вінницької молоді для Збройних сил України", – йдеться у повідомлені.
Фото: ФБ Мікрозелень
За інформацією міськради, частина коштів, отриманих від продажу мікрогріну, спрямовуватиметься на благодійний фонд, який підтримує ЗСУ.
Це дозволить не лише надавати допомогу важливій інституції української оборони, але й виховувати у школярів патріотичні цінності, відчуття відповідальності за рідну країну та усвідомлення важливості оборонних потреб.
Як це працює?
Однією з найбільших переваг цього проєкту є можливість вивчення сільськогосподарських навичок школярами з перших днів навчання.
Вони отримують:
Цей досвід сприяє їх особистому та професійному розвитку, навчить відповідальності та навіть допоможе в майбутньому відкрити власну справу.
"Педагогічний колектив спільно з учнями вирішив взяти участь в цьому проєкті, який діє за підтримки посольства Королівства Нідерландів в Україні. Умови участі досить серйозні, фінансові звіти та документація, зокрема і встановлена мінімальна сума, на яку ми повинні продати мікрозелень, аби знову безкоштовно отримати засоби для вирощування мікрогріну, – каже заступниця директора з навчально-виховної роботи Наталя Завгородня.
Як розповіла учасниця проєкту Дарина Турчак, до справи учні ставляться відповідально, оскільки розуміють, що не лише займаються підприємницькою діяльністю, а ще й підтримують українську армію.
Фото: Вінницька міська рада
"Наразі наша команда складається з п'ятнадцяти учнів, серед яких: десять агрономів, які займаються посівом та доглядом за мікрозеленню, також бухгалтери і маркетологи. Тобто кожен виконую свою не менш важливу функцію, задля спільного результату", – коментує Дарина.
За словами учасників проєкту, мікрозелень, яку вони вирощуватимуть має безліч користі для здоров'я та добробуту:
Проєкт діє за підтримки посольства Королівства Нідерландів в Україні.
Нагадаємо, група тернопільських школярів ділиться своїми розробками з вирощування мікрозелені на Всеукраїнській виставці досягнень юних натуралістів.
Також у статті "Рубрики" ви можете прочитати, як Тетяна Чернікова та її сестра Валентина — співзасновниці сіті-ферми з вирощування мікрозелені та підприємства з виробництва харчових продуктів в пакуванні тривалого зберігання Green for You.
Папа Римський Франциск залишається в критичному стані після ранкового респіраторного кризу. Йому необхідне переливання крові,… Читати більше
Львів – одне з перших міст в Україні, де на рівні громади прийняли програму популяризації… Читати більше
У Києві на станції метро «Золоті ворота» відкрилась фотовиставка «Стійкість у єдності». На експозиції представлені… Читати більше
У Запоріжжі відбулася акція на підтримку військовополонених та зниклих безвісти. Містяни вийшли з прапорами, плакатами… Читати більше
У турецькій столиці відкрилася виставка віртуальної реальності «Війна впритул». За допомогою 360° панорам, дрон-зйомки та… Читати більше
Президент України Володимир Зеленський повідомив, що триває міжнародна робота та нові перемовини з партнерами. За… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.