Про це повідомили у телеграм-каналі "Армія дронів", пише Рубрика.
У чому проблема?
Українські військові з метою уникнення значних втрат серед військовослужбовців унаслідок воєнних дій, активно застосовують новітні технології, зокрема FPV-дрони.
Незважаючи на це, існує виклик у вигляді техніки з протикумулятивним та протидроновим захистом, що ускладнює ведення ефективного дистанційного бою та підкреслює необхідність постійного розвитку військової техніки для ефективного протистояння у сучасних умовах війни.
Яке рішення?
Українські інженери розробили бронепробивний боєприпас EFP-S для FPV дронів, для знищення бронетехніки.
Як це працює?
Зазначається, що це озброєння ефективне проти легкоброньованої техніки (САУ, БМП, БТР), яка захищена протикумулятивними та протидроновими засобами
Бойова частина нового боєприпаса EFP-S має "ударне ядро", потужну заброньову дію і велику дальність дистанційного ураження.
Характеристики боєприпасу:
Боєприпас EFP-S складається з:
Конструкція кріпиться до FPV-дрона за допомогою нейлонових хомутів.
Нагадаємо, що Міністерство оборони допустило до експлуатації в Збройних Силах України вітчизняний ударний FPV-дрон KH-S7.
Також повідомлялось, що Міністерство оборони провело випробування українських безпілотних авіаційних комплексів. Тестували безпілотники від шістьох виробників, здебільшого – FPV-дрони, спроєктовані та виготовлені приватними компаніями.
Окрім того, віцепрем'єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій, міністр цифрової трансформації Михайло Федоров закликав українців закликають приєднатися до проєкту складання FPV-дронів вдома.
"За час повномасштабної війни уряд змінив поліс для виробників безпілотників, прибравши блокери і створивши для них умови. Це дало старт масовому виробництву. Саме тому я й казав, що мільйон FPV-дронів за рік — це реалістична ціль.
Зараз виробництво розвивається, і поки компанії набирають обертів, кожен особисто може рухати Україну до перемоги, навіть у тилу", – зазначив Федоров.
За його словами, українці постійно створюють круті ініціативи, щоб допомогти Силам оборони.
Федоров зауважив, що старт курсу кожні два тижні. Навчання повністю безоплатне. Зареєструватись можна за посиланням.
У ніч на 26 січня, у російській федерації невідомі ударні безпілотники атакували російське місто Рязань. Під… Читати більше
22 січня, захищаючи Україну, загинув кінорежисер Станіслав Притула. Йому було лише 40 років. Воїн був… Читати більше
В Одесу прибули звільнені з полону в результаті операції ГУР МО та МЗС України українські… Читати більше
На Всесвітньому економічному форумі в Давосі Перша віцепрем’єр-міністерка України – Міністерка економіки України Юлія Свириденко… Читати більше
У Львові на базі Центру соціальних послуг «Джерело» облаштують перший Центр життєстійкості, за фінансової підтримки… Читати більше
Якість та доступність стоматологічної допомоги для військовослужбовців Збройних сил України буде покращено. Міністерство оборони та… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.