Генштаб: на лівобережжі Дніпра окупанти намагались вибити ЗСУ із зайнятих плацдармів

Протягом дня 4 січня російські загарбники намагалися вибити підрозділи Збройних сил із плацдармів на лівому березі Дніпра, також ворог штурмував на Мар'їнському, Авдіївському,  Куп'янському, Бахмутському, Запорізькому напрямках.

Про це пише Рубрика, посилаючись на Facebook Генштаб ЗСУ.

Успіхи українських військових

Як повідомили у військовому командуванні, загарбники не відмовляються від наміру вибити наші підрозділи із плацдармів на лівобережжі Дніпра.

"Так, протягом доби противник здійснив 6 безуспішних штурмових дій, але українські воїни й надалі утримують зайняті позиції та завдають окупантам значних втрат", зазначили у генштабі.

Окрім того, протягом доби авіація Сил оборони завдала ударів по 10 районах зосередження особового складу та по 2 пунктах управління противника.

Своєю чергою підрозділи ракетних військ уразили:

  • засіб протиповітряної оборони,
  • 4 артилерійських засоби,
  • станцію радіоелектронної боротьби,
  • 3 пункти управління противника.

Атаки російської армії

Військові уточнили, що загалом ворог завдав 6 ракетних та 14 авіаційних ударів, здійснив 13 обстрілів з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах.

Ситуація на напрямках фронту

Протягом доби відбулось 44 бойових зіткнення.

  • На Сіверському та Слобожанському напрямках противник зберігає військову присутність у прикордонних районах, проводить диверсійно-розвідувальну діяльність, здійснює обстріли населених пунктів, нарощує щільність мінно-вибухових загороджень вздовж державного кордону України.

Артилерійських та мінометних обстрілів зазнали близько 15 населених пунктів.

  • На Куп'янському напрямку сили оборони відбили 2 атаки противника біля Синьківки та східніше Петропавлівки Харківської області. Під артилерійським та мінометним вогнем опинилися близько 10 населених Харківської області.
  • На Лиманському напрямку ворог наступальних (штурмових) дій не вів. Обстріляв з артилерії та мінометів понад 10 населених пунктів Донецької області.
  • На Бахмутському напрямку силами оборони відбито 3 атаки поблизу Богданівки, Кліщіївки та Андріївки Донецької області, де ворог намагався прорвати оборону наших військ. Під артилерійським та мінометним вогнем опинилися понад 10 населених пунктів.
  • На Авдіївському напрямку захисники відбили 14 атак в районах Новобахмутівки, Степового, Авдіївки та ще 9 атак неподалік Первомайського та Невельського Донецької області, де ворог безуспішно намагався покращити тактичне положення. Артилерійських та мінометних обстрілів противника зазнали близько 10 населених пунктів.
  • На Мар'їнському напрямку сили оборони продовжують стримувати окупантів в районах Мар'їнки та Новомихайлівки Донецької області, де ворог, за підтримки авіації, 7 разів намагався прорвати оборону наших військ.

Також противник завдав авіаційного удару поблизу Георгіївки Донецької області. Під артилерійським та мінометним вогнем опинилися Георгіївка, Побєда, Новомихайлівка, Парасковіївка.

  • На Шахтарському напрямку ворог наступальних (штурмових) дій не вів. Артилерійських та мінометних обстрілів зазнали понад 10 населених пунктів.
  • На Запорізькому напрямку сили оборони відбили 7 атак біля Роботиного та північно-західніше Вербового Запорізької області, де ворог безуспішно намагався відновити втрачене положення. Артилерійських та мінометних обстрілів зазнали понад 15 населених пунктів.

Нагадаємо, що на ранок четверга, 4 січня, втрати ворога у війні в Україні склали 780 окупантів. Загальна кількість втрат армії рф з початку вторгнення становить 362280 військових. Крім того, українські захисники знищили 12 танків, 28 артсистем та 32 автотехніки противника.

Свіжі дописи

  • Новини

Окупанти почали застосовувати по Україні невідомі безпілотники: що відомо

Російські окупанти почали використовувати для атаки українських регіонів нові невідомі дрони-камікадзе. Про це повідомили в Національній поліції… Читати більше

Thursday February 27th, 2025
  • Новини

На Чернігівщині продовжують відбудовували Ягідне: розпочався ремонт ще чотирьох будинків

У Чернігівській області Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури в межах комплексного відновлення розпочало ремонт… Читати більше

Thursday February 27th, 2025
  • Новини

Глава Білого дому вважає, що путін “дотримає свого слова” щодо мирної угоди з Україною

Російський лідер володимир путін "дотримає свого слова" та не нападе знову після укладання мирної угоди… Читати більше

Thursday February 27th, 2025
  • Новини

Уже понад 500 компаній в Україні виробляють дрони, – Федоров

В Україні працюють понад 500 компаній, які виготовляють дрони. Про це повідомив віцепрем’єр-міністр цифрової трансформації… Читати більше

Thursday February 27th, 2025
  • Новини

Нацгвардієць 4-го батальйону зміг самотужки полонити шістьох російських солдатів

Нацгвардійцю 4-го батальйону "Сила Свободи" вдалося самотужки захопити у полон шістьох російських загарбників Відео їхнього… Читати більше

Thursday February 27th, 2025
  • Новини

Президент США спростував свою заяву про те, що вважав Зеленського диктатором

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп удав, що не називав українського лідера Володимира Зеленського диктатором.… Читати більше

Thursday February 27th, 2025

Цей сайт використовує Cookies.