Фото: Ілюстративне
Про це у Телеграмі повідомив начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов, пише Рубрика.
"Медики надають допомогу 22 пораненим, госпіталізовані до медичних установ – 16 осіб. Служби продовжують ліквідовувати наслідки ворожих ударів", – ідеться в дописі.
За його словами, пошкоджені:
Екстрені служби продовжують огляд місць ударів.
"41 постраждалий внаслідок ранкового удару окупантів по Харкову. 1 жінка загинула, дані встановлюються", – згодом поінформував Синєгубов.
Атака на Харків
Рано вранці 2 січня в Україні було оголошено повітряну тривогу. Під масованим ударом вже опинилися Київ та Харків, вибухи лунають і в інших регіонах. Зокрема, в Харкові пролунало кілька вибухів.
Пізніше стало відомо про те, що рф завдала 4 ударів по центру міста.
Атака ракетами і дронами по Україні 2 січня
Наразі у всіх областях України оголошена повітряна тривога. Зафіксовано пуски ракет із російських стратегічних бомбардувальників. Людей закликають перебувати в укриттях.
Сьогодні вночі, 2 січня Росія запустила по Україні кілька десятків ударних дронів.
У Києві та низці південних і центральних областей було оголошено повітряну тривогу, працювали сили протиповітряної оборони. Згодом у столиці прогриміли вибухи.
У КМВА повідомили про падіння уламків збитих безпілотників у двох районах міста. На місці падіння виникли пожежі.
Українські сили протиповітряної оборони знищили всі 35 "шахедів", якими росія атакувала Україну цієї ночі.
Уже під ранок цього дня у Києві пролунала серія вибухів, працює ППО: росія запустила "Кинджали" та крилаті ракети.
Наразі відомо, що в одному з районів столиці, куди прилетіли уламки ракет на багатоповерхівку під час російської масованої ракетної атаки на Київ 2 січня, постраждали 10 мешканців.
У лютому цього року в Україні вперше стартував академічний курс "Планування та організація велосипедної мобільності".… Читати більше
П'ять провідних аптечних ритейлерів – аптека «Подорожник», «АНЦ», «Аптека 9-1-1», «Бажаємо здоров’я» та «АДД» сплатили… Читати більше
Президент України Володимир Зеленський розкрив нові дані про кількість втрат серед українських захисників із початку… Читати більше
Спецслужби російської федерації створили таємний підрозділ, завданням якого є проведення диверсій і атак по всій… Читати більше
Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна ніколи юридично не визнає свої окуповані землі як територію… Читати більше
Збройні сили України в Курській області розгромили бронеколону російської армії, яка пішла у штурм з… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.