Про це пише Рубрика з посиланням на Фейсбук USAID "Економічна підтримка України".
У чому проблема?
Пункти пропуску із сусідніми Польщею та Словаччиною є важливими експортними воротами України та мають стратегічне значення в експортній логістиці країни.
Своєчасні та суттєві оновлення покращують загальну функціональність інфраструктури ППК.
"У співпраці з нашими міжнародними партнерами Агентство відновлення вже активно модернізує ті пункти пропуску, які ми отримали у підпорядкування. Капітальні ремонти, благоустрій, відновлення прикордонних автошляхів – цей комплекс робіт необхідний як для збільшення пропускної спроможності, так і для комфорту людей", – каже Мустафа Найєм – голова Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України.
Яке рішення?
З 18 по 22 грудня Проект USAID "Економічна підтримка України" (Проект USAID) доставив шість модульних будівель для встановлення у пункті перетину кордону (ППК) у Волинській області.
Виготовлені дніпровською виробничою компанією АРТМЕТАЛ УКРАЇНА, модульні будівлі будуть використовуватися як офіси для співробітників Державної митної та прикордонної Служб України.
Як це працює?
Протягом грудня та на початку січня 2024 року буде продовжуватись:
Після завершення встановлення кожна модульна будівля матиме:
"За угодою з Проектом USAID ми маємо виготовити 32 модульні споруди та навіси, вони шести різних розмірів та типів використання: є санвузли, навіси, модулі для роботи митників та прикордонників. Першу партію таких будинків для одного з пунктів пропуску на кордоні у Волинській області ми зараз завершуємо. Наша місія – зробити швидке будівництво доступним та покращити умови для тих, хто користується цими мобільними будівлями, щоб людям було зручно та комфортно виконувати свою роботу", – говорить Олег Мірошниченко, генеральний директор компанії АРТМЕТАЛ УКРАЇНА.
Волинський дорожній ППК, який з'єднує Україну з Польщею, має значну стратегічну експортну важливість і є пріоритетним ППК для покращення логістичної інфраструктури країни. Оновлення пунктів перетину кордону сприятиме ефективному вивезенню зернових на міжнародні ринки. Для України, яка є одним із провідних світових експортерів зерна, це не тільки сприяє зміцненню економіки країни, але й відіграє ключову роль у запобіганні глобальній продовольчій кризі.
Довідка
У 2023-2026 роках Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) виділяє 115 млн доларів США на підтримку Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України (ДАВРІУ), Укрзалізниці (УЗ) та Державної митної служби України з метою модернізації пунктів перетину кордону (ППК) ) України з Польщею, Угорщиною, Румунією, Молдовою та Словаччиною для збільшення обсягів торгівлі, експорту зерна.
Зазначимо, що Проєкт USAID працює над модернізацією пунктів перетину кордону для:
Так, 6 грудня проєкт USAID "Економічна підтримка України" доставив та встановив генератор потужністю 50 кВт на залізничному пункті перетину кордону (ППК) у Волинській області.
А на початку грудня із заміною та встановленням 479 світлодіодних світильників Проєкт USAID "Економічна підтримка України" (Проєкт USAID) розпочав модернізацію систем освітлення на ключових пунктах перетину на кордоні з Польщею та Словаччиною.
У Харкові стартував пілотний проєкт з адаптованої барабанотерапії для ветеранів, які відновлюються після контузії. Перше… Читати більше
На офіційному YouTube-каналі кінофестивалю Sundance з’явився відеопрезентація режисером Мстиславом Черновим свого нового повнометражного документального фільму… Читати більше
70% опитаних українців не хотіли б виїжджати до іншої країни на постійне місце проживання, якщо… Читати більше
Війна вплинула на сільське господарство України, спричинивши значні втрати інфраструктури, врожаю та посівних площ. Про… Читати більше
У Харківській області закупили перші в Україні мобільні кухні, яке забезпечить захисників і захисниць гарячим… Читати більше
Як вирішити екологічні виклики: слухай новий сезон подкасту “Без сміття” У чому проблема? Екологічні проблеми,… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.