Використання промокодів на знижку, придбання акційних товарів, планування покупок на час розпродажу стали повсякденною звичкою мільйонів українців. Понад 75% споживачів здійснюють покупки в інтернет-магазинах, тому що там легше відстежувати знижкові пропозиції. Та й промокоди, якими періодично чи регулярно користуються близько 78% клієнтів торгових онлайн-платформ, можна застосувати лише на сайтах магазинів.
Інформаційно-довідковий сервіс Promocodius провів власне дослідження стосовно використання промокодів, які розміщені на його сторінках, і з'ясував цікаві факти.
Кількість відвідувачів сервісу упродовж 2023 року збільшилася на третину у порівнянні з 2022 роком. У цілому промокодами компаній-партнерів Promocodius скористався кожен сьомий відвідувач сервісу.
Певні зміни відбулися й у категоріях запитів. За кількістю запитів лідирують коди на знижку для придбання одягу та взуття, дрібної електротехніки, засобів гігієни та різноманітних гаджетів. Понад третину користувачів ресурсу цікавили промокоди Aliexpress.
Разом з тим збільшився попит в категоріях, на які люди раніше звертали мало уваги. У список потрапили, зокрема, такі групи:
Трохи більше ніж 50% з тих, хто мав намір зекономити з застосуванням кода, але не знайшов потрібного, відмовляються від покупки. Близько 60% користувачів сервісу готові відкласти покупку на пізніший термін, якщо знижка, яку він забезпечує, видається їм недостатньою.
Про причини такої досить радикальної зміни щодо застосування промокодів, які, нагадаємо, ще у 2021 році були скоріше винятком, ніж необхідною умовою здійснення покупки, ми розпитали в експерта Promocodius Романа Жорніка. Ось що він розказав:
«На зміну ставлення до акційних пропозицій значною мірою вплинула економічна ситуація. Ріст інфляції та скорочення реальних доходів змусили людей більш раціонально ставитися до покупок, оптимізувати витрати та шукати доступні й ефективні інструменти економії. Одним з них стали промокоди та акційні знижки.
Ще одна причина — це розширення пропозицій, що дало можливість вибирати найбільш вигідні. З падінням купівельної спроможності обсяги продажів значно скоротилися. Попри досить активне відновлення довоєнний рівень буде досягнутий ще не скоро. Частина покупців покинула територію України. Тепер вони здійснюють покупки там, де живуть. Продавцям же, щоб втриматися на ринку, потрібно зберегти клієнтів, залучити нових, зробити лояльними користувачами тих, хто здійснив хоча б одне замовлення. Промокоди на знижку — один зі способів збільшити продажі та підвищити довіру покупців. Зважаючи на ситуацію, у якій ми опинилися, варто очікувати появи нових видів промопропозицій. Яких саме, покаже час».
На правах реклами
З грудня для працівників сервісних центрів Головного управління Пенсійного фонду України стартували групові тренінги у… Читати більше
Бажаєте заряджатись енергією з кожним ковтком? Готові розпочати ранок з найсмачнішої кави? Століттями люди смакують… Читати більше
Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Прем’єр-міністром Японії Шігеру Ішібою. Про це пише… Читати більше
Ворог намагається прорвати оборону міста Покровська з флангів, уникаючи фронтального штурму, але при цьому зазнає… Читати більше
З нагоди Різдва Президент України Володимир Зеленський і перша леді Олена Зеленська відвідали велику прийомну… Читати більше
У цій статті ми розглянемо, як реєстрація в Прозорро допоможе бізнесу продати в Прозорро та… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.