Фото: president.gov.ua
Про Bloomberg повідомив фінансовий контролер Пентагону Майкл МакКорд, пише Рубрика.
За його словами, Міністерство оборони США витрачає останні 1,07 мільярда доларів на закупівлю нового озброєння і техніки, яка замінить ту, що була знята з озброєння і відправлена в Україну.
"Після того, як ці кошти будуть використані, міністерство вичерпає фінансування, доступне нам для надання безпекової допомоги Україні", – написав МакКорд у листі до керівників комітетів з питань оборонної політики та асигнувань Палати представників і Сенату.
Зазначається, що адміністрація Байдена 12 грудня оголосила про передачу Україні пакету військової допомоги на суму 200 мільйонів доларів, який включає артилерійські снаряди, боєприпаси для стрілецької зброї та інше озброєння.
Після цього Пентагон зможе відправити ще один пакет допомоги Україні, сказав МакКорд.
Хоча лист закликає членів Конгресу досягти угоди щодо фінансування України, він також означає, що республіканці, які пішли на різдвяні канікули, не ухваливши рішення щодо фінансування, мають час зайнятись цим питання, коли вони повернуться до роботи після 1 січня, пише видання.
Як повідомляла Рубрика, за даними ЗМІ, у Сенаті США просунулися в переговорах щодо захисту кордону для розблокування допомоги Україні.
І республіканці, і демократи заявили, що мають позитивні очікування в контексті переговорів по міграційній реформі, що є передумовою для ухвалення допомоги Украіні, Ізраїлю і Тайваню.
Допомога від США та країн-партнерів ЄС
Нагадаємо, що у США закінчуються гроші, які призначені для фінансування військової допомоги Україні. У зв'язку з цим президент Джо Байден запросив у Конгресу понад 100 млрд доларів, в які входять понад 60 млрд доларів для України.
Зараз у Конгресі є розбіжності щодо цього пакету, оскільки республіканці вимагають додати туди пропозиції щодо посилення безпеки кордонів, зокрема з Мексикою.
Запит Байдена досі не схвалили через політичні суперечки та незгоду республіканців голосувати за це, доки до пакета не внесуть їхні ініціативи. До цього республіканці вже двічі відмовлялися внести військову допомогу Україні в тимчасові законопроєкти про витрати, щоб забезпечити фінансування американського уряду цієї осені.
У Сенаті США 7 грудня винесення на розгляд законопроєкту про допомогу Україні, Ізраїлю та Тайваню не набрало достатньої кількості голосів.
Президент Сполучених Штатів Америки Джо Байден назвав можливість припинення військової допомоги Україні – "божевіллям".
Він закликав Конгрес не робити російському диктатору Володимиру Путіну "подарунка" й ухвалити допомогу Україні до того, як Конгрес піде на канікули.
Нагадаємо, із закликом схвалити додаткову військову допомогу Україні для боротьби з російською агресією, понад сто високопоставлених європейських депутатів підписали звернення до Конгресу Сполучених Штатів Америки.
У переддень третьої річниці повномасштабного російського вторгнення, у самому серці Стамбула, на площі Шішхане, відбувся… Читати більше
В Україні зняли освітній серіал про технології, що дозволяють під час знеструмлень залишатися на зв’язку.… Читати більше
Перша віцепрем'єр-міністерка - міністерка економіки України Юлія Свириденко заявила, що на тимчасово окупованих територіях України… Читати більше
В Запорізькому училищі створили колекцію одягу зі скіфськими мотивами. 12 лютого у Парижі сукні представили… Читати більше
Британська розвідка спростувала слова глави кремля володимира путіна про те, що війська рф нібито перейшли… Читати більше
СБУ за три роки війни викрила 102 агентурні мережі ворога. Деякі з них готували замахи… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.