Про це пише Рубрика, посилаючись на сайт уряду Швеції.
У чому проблема?
Ще у січні міністр оборони Швеції Пол Йонсон заявляв, що Швеція передасть Україні близько 50 БМП CV-90.
Українські захисники пройшли у Швеції навчання на бойових машин піхоти CV90. Як стверджують, ці БМП вже добре себе показали на полі бою в Україні.
Однак, через чисельну перевагу росії у техніці, нашим захисникам катастрофічно не вистачає сучасної модернізованої техніки, щоб вести успішні наступальні дії та нищити російських окупантів на захоплених ними українських землях.
Яке рішення?
Міністри оборони Швеції та Данії 18 грудня підписали спільну декларацію щодо постачання Україні додаткових шведських бойових машин піхоти CV90.
Як це працює?
Як повідомляють Данія зробить фінансовий внесок у розмірі 1,8 млрд данських крон, а Швеція підтримає закупівлі в межах угоди, укладеної між Агентством оборонної техніки (FMV) і Україною в липні 2023 року.
"Це важливий крок для підтримки сил оборони України разом із Данією. Ми будемо використовувати промисловий потенціал для забезпечення постачання нових бойових машин CV90 в Україну.
Бойова машина CV90 була і є значним доповненням до оборони України після того, як Швеція передала 50 БМП на початку цього року", – зазначив міністр оборони Швеції Пол Йонсон.
Зазначимо, що бойові машини піхоти CV-90 оснащені зокрема:
Автоматична гармата може вести вогонь проти піхоти, бронетехніки та повітряних цілей на відстані до чотирьох кілометрів.
Нагадаємо, Рубрика писала, що Україні потрібна сучасна військова техніка, а "обійтися своїми силами" — не варіант. Тим часом Україна — очікувано популярна серед виробників зброї. Бо політичних бар'єрів, як у 2014-му, більше немає, а наша держава точно купуватиме військову техніку на десятки мільярдів.
Тому ми розповідаємо, які міжнародні компанії вже заходять до України, чи не доб'є це нашу оборонну галузь та яку проблему ще слід вирішити. Читайте докладніше у нашому матеріалі: "Збройові інвестори: які іноземні оборонні компанії прийшли до нас за літо та що це означає для України".
Окрім того, в Україні дефіцит артилерійських боєприпасів триватиме. І щоб компенсувати брак снарядів, Україна нарощує виробництво дронів-камікадзе.
Українська компанія Frontline анонсувала масштабування виробництва роботизованої турелі для гранатомета Mk 19 "Буря". Це дозволить… Читати більше
Адміністрація Дональда Трампа оголосила про адміністративні відпустки для працівників Агентства США з міжнародного розвитку у… Читати більше
Служба безпеки України спільно з Національною поліцією оперативно викрили та затримали агентурну групу рф, яка… Читати більше
В Україні через порушення правил військового обліку суд вперше обмежив чоловіка у праві керувати транспортним… Читати більше
Телеграм-канал, де розміщуватимуть вакансії для людей з інвалідністю, ініціювала перекладачка з жестової мови Ольга Буназів.… Читати більше
В Україні розгорнуть у складі бригад Збройних сил на фронті повноцінні роботизовані підрозділи з урахуванням… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.