Про це йде мова у звіті, опублікованому в журналі Science of the Total Environment, пише BBC.
До такого висновки прийшли науковці, після того як провели низку досліджень.
Як розповідає видання, фахівці оцінювали 56 островів на основі таких факторів, як:
Науковці виділили:
Оцінка ризику вчених базувалася на поточних умовах островів. Водночас у звіті також мова йшла про те, що загроза спеки та підвищення рівня океану зросте через зміни клімату.
Чого очікувати?
Згідно з дослідженням, зникнення коралових островів може мати наслідки для морських кордонів країни. Також є ризик для громад, які живуть на цих островах.
"Острови забезпечують велику кількість території, на яку Австралія має права: риболовля, транспорт, розвідка корисних копалин", — розповів співавтор дослідження, доктор Томас Феллоуз із Сіднейського університету, в коментарі BBC.
Науковець, який був співавтором дослідження, також додав, що управління узбережжям Австралії залежить від виживання коралових островів.
За його словами, вжиття заходів щодо скорочення використання викопного палива може допомогти уповільнити занепад занепаду островів.
Нагадаємо, що з 30 листопада до 12 грудня відбулася 28-ма конференція Організації Об'єднаних Націй зі зміни клімату в місті Дубай, що в Об'єднаних Арабських Еміратах.
Варто зазначити, що Європейський Союз та окремі країни-члени блоку розкритикували проєкт фінальної заяви кліматичного саміту, що походив у Дубаї, вважаючи текст недостатньо сильним.
Як зазначають у виданні, багато європейських країн охарактеризували проєкт документа як розчарування. Адже в ньому не декларуються наміри поступово відмовлятися від викопного палива.
У проєкті прописано декілька кроків, які можуть знизити викиди парникових газів:
Щодо викопного палива, то мова йде про те, щоб за можливості скорочувати виробництво та споживання вугілля, нафти й газу у "чесний і впорядкований спосіб".
Довідка
Коралові острови — це низинні масиви суші, що складаються з відкладень, що утворюються уламками коралів.
Як відомо, корал знаходиться під загрозою в австралійських водах.
Великий Бар'єрний риф втратив більше половини своїх коралів через зміну клімату, включаючи масове знебарвлення – явище, коли корали під час стресу витісняють водорості, які надають їм характерні кольори.
Приблизно 25% морських видів у світі залежать від коралових рифів на певному етапі свого життєвого циклу.
У Близнюківській громаді Харківської області розпочали будівництво нового підземного укриття на базі центральної районної лікарні.… Читати більше
Ремонтно-евакуаційна бронемашина WZT-3 офіційно допущена до використання у підрозділах Сил оборони України. Міноборони провело кодифікацію… Читати більше
Напередодні новорічних свят благодійний фонд "Юлині бабусі" організував акцію допомоги "Таємний Санта для стареньких з… Читати більше
Україна неодноразово застосовувала далекобійні засоби для ураження легітимних військових цілей на тимчасово окупованих територіях. Однак… Читати більше
Благодійний фонд "Твоя опора" 15 листопада розпочав в Україні щорічну акцію "2 000 подарунків до Нового року",… Читати більше
Кандидат Дональда Трампа конгресмен від Флориди Метт Гетц відкликав свою кандидатуру на посаду генерального прокурора… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.