Фото: Укренерго
Про це повідомляє Рубрика, посилаючись на Укренерго.
Зазначається, що ці кошти виділені для фінансування Проєкту спеціальної капітальної підтримки та будуть спрямовані на покриття ключових витрат «Укренерго» на збалансування енергосистеми та виконання покладених на компанію державою спеціальних обов'язків.
«Це вагомий внесок наших партнерів у енергетичну та безпеку України. Щиро дякую ЄБРР за ефективну підтримку та рівень довіри до нашої компанії. Вдячний Прем'єр-міністру Денису Шмигалю та Уряду за плідну роботу над посиленням стійкості нашої енергосистеми», – підкреслив Володимир Кудрицький.
Також про те, що Україна залучить від Європейського банку реконструкції та розвитку 150 мільйонів євро для підтримки НЕК "Укренерго" у проходженні опалювального сезону повідомив Прем'єр-міністр Денис Шмигаль.
"Підписали сьогодні (15 грудня — Ред.) відповідні угоди. Це вагомий внесок партнерів в українську енергетичну безпеку та стабільне енергоживлення українських споживачів", — зазначив Шмигаль.
Окрім цього, прем'єр вказав, що також у співпраці з ЄБРР реалізуються проєкти комплексної відбудови та відновлення магістральних мереж.
"Вдячні Європейському банку реконструкції та розвитку, особисто пані президенту Оділь Рено-Бассо та всім нашим партнерам за підтримку енергетичного сектору України", — додав глава уряду.
Спікер Палати представників Сполучених Штатів Майк Джонсон заявив, що для ухвалення нового законопроєкту з масштабною… Читати більше
У Чернігові Всеукраїнська мережа RECOVERY відкрила реабілітаційний центр, який став 16-м реабілітаційним центром мережі RECOVERY.… Читати більше
Глава держави Володимир Зеленський провів телефонні розмови з президентами Франції Еммануелем Макроном та Фінляндії Александром… Читати більше
У Київської області внаслідок атаки російських безпілотників зазнали пошкоджень лінії електропередач та приватний будинок. На… Читати більше
В Ужгороді забудовнику, який засипав Чорне озеро будівельним сміттям, Держекоінспекція нарахувала 270 тисяч гривень збитків… Читати більше
Після серії вибухів автобусів у передмісті Тель-Авіва прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньягу доручив Армії оборони країни… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.