Відео споруд опублікував на своїй сторінціКомандувач об'єднаних сил Сергій Наєв, пише Рубрика.
У чому проблема?
Починаючи з жовтня місяця цього року російська армія активізувалася на майже всіх напрямках фронту, а подекуди намагається штурмувати наші позиції та наступати. Особливо запекло рф намагається на Донеччині захопити Авдіївку, а на Бахмутському – повернути втрачені позиції.
Українським Силам оборони для протистояння ворогу просто необхідно мати ще й добре облаштовані фортифікаційні споруди, окрім зброї та техніки.
Для їх якісного зведення потрібно залучення великих коштів та живої сили, а це не завжди під силу тільки військовим. До того ж ліній оборони повинно бути не одна, а мінімум три.
Яке рішення?
Для цього Міністерство цифрової трансформації та Міністерство оборони створили спільну робочу групу з питань будівництва фортифікаційних споруд.
"Для впровадження нових підходів Уряду буде запропоновано затвердити нову ефективну модель з будівництва фортифікаційних споруд, до якої залучать ресурси Держагентства відновлення та розвитку інфраструктури, ОВА, приватних підрядників", наголосили у Міноборони.
Окрім того, зі слів Наєва, розбудовою оборонних рубежів також займаються приватні компанії під керівництвом військових інженерів. Роботи над їх спорудженням виконуюються у цілодобовому режимі.
Як це працює?
Під час цих робіт застосовують усі засоби механізації, інженерну техніку, устаткування, приладдя та інструмент.
Рубежі оборони представлені чисельними лініями окопів укріплених габіонами з піском. Вони зв'язують між собою у єдину мережу бліндажи та довготривалі вогневі точки.
На кадрах можна побачити, що споруди збираються до фінального вигляду із готових залізобетонних конструкцій вже на позиціях.
Там вони:
Ззовні відкрита частина бетонних споруд обварюється протикумулятивними решітками, які за задумом мають нейтралізувати кумулятивні боєприпаси які могли б пробити стіни.
Перед фортифікаціями інженери також розміщують невибухові інженерні загородження на ймовірних напрямах ворожого наступу.
Зокрема, в декілька рядів протитанкові бетонні загородження у вигляді пірамід, які мають уповільнити проходження бронетехніки.
Окрім того, схоже, також передбачається і спорудження протипіхотних загороджень. Про це говорить велика кількість колючого дроту, що потрапила у кадр.
Нагадаємо, для забезпечення темпів побудови нових оборонних рубежів цього місяця Кабінет Міністрів виділив 788,8 мільйона гривень з резервного фонду державного бюджету. На ці кошти закуплять автомобілі та інженерну техніку.
Окрім того, ДП "Ліси України" збільшили постачання матеріалу Збройним силам для будівництва фортифікаційних споруд.
Фінська авіакомпанія Finnair оголосила, що змушена скасувати майже 300 рейсів у грудні через акцію протесту… Читати більше
Очільник Кремля володимир путін підписав законопроєкти про заборону "пропаганди чайлдфрі", тобто відмови від народження дітей та… Читати більше
У грецькому місті Мандра комуністи напали на акцію українців, присвячену вшануванню пам’яті жертв Голодомору. Україна… Читати більше
10 українських компаній взяли участь в NEDS — це оборонно-безпекова виставка, яка проходить в Роттердамі… Читати більше
АТ "Укрзалізниця" запускає з 15 грудня прямий щоденний поїзд № 9/10 сполученням Київ – Будапешт,… Читати більше
В ніч на 23 листопада у столичному готелі відбулася смертельна стрілянина. Поліція Києва розпочала кримінальне… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.